+90 (553) 034 22 05 Harbiye Mah. Mim Kemal Öke Cad. No: 6 D: 3 - Şişli/İstanbul

İletişim, Anlaşmalı Sigortalar, Fiyat Bilgisi, Online Muayene, Randevu

Prof. Dr. Sinan Ekici Kliniği
İstanbul
Harbiye Mah. Mim Kemal Öke Cad. No: 6 D: 3 - Şişli/İstanbul

Söz konusu ürolojik sağlığınız mı? Hemen bizi arayın!

RANDEVU TALEBİNİZ Mİ VAR?

İletişim Bilgilerinizi Yazın, Size En Kısa Sürede Ulaşalım, Randevu Planlayalım. Güvenilir Samimi Kliniğimizde Sağlık Sorunlarınıza Çözüm Sağlayalım.

Anlaşmalı Olduğumuz Özel Sigortalar

Klinik hizmetlerinde birlikte çalıştığımız, hem bilimsel hem de kurumsal anlamda yanımızda olan, tedavilerimiz için yararlanabileceğiniz özel sigorta partnerlerimizle tanışın!

ONLİNE MUAYENE TALEBİNİZ Mİ VAR?

İletişim Bilgilerinizi Yazın, Size En Kısa Sürede Ulaşalım, Mesafeler Sorun Olmasın. İletişim Bilgilerinizi Yazın, Size En Kısa Sürede Ulaşalım, Randevu Planlayalım. Güvenilir Samimi Kliniğimizde Sağlık Sorunlarınıza Çözüm Sağlayalım.

Tedavi Fiyatları - Ameliyat Yaptığımız Hastaneler

Ürolojik hastalıklarınıza bilimsel temellere, kanıta dayalı teknolojinin imkanlarını kullanarak çözüm üretiyoruz. Tedavi ücretleri, hastanın detaylı muayenesi ve değerlendirilmesi sonucunda belirlenen kişiye özel tedavi yöntemi ve içeriğine bağlı olarak belirlenir. Hastalarımızın endoskopik işlemleri ve cerrahi müdahalelerini anlaşmalı hastanelerimiz olan Memorial Ataşehir Hastanesi, Memorial Bahçelievler Hastanesi ve Kadıköy Diyabet Cemiyeti Hastanesinde gerçekleştirmekteyiz. Hastane seçimi, çalıştığımız 3 farklı hastane arasından, doktor-hasta ortak kararı ile belirlenmektedir. Alanında lider olan Prof. Dr. Sinan Ekici Kliniği ile hastalığınıza mutlaka bir çözüm üretilir. Sağlığınız bizimle güven altında!

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Sinan Ekici kliniğinde sorununuza en uygun ve etkili çözümü bulmak ve tedavi olmak oldukça kolay. Randevu için asistanlarımızla telefon, whatsapp, e-mail veya sosyal medya hesaplarından yararlanarak iletişime geçebilirsiniz. Sorununuzla ilgili daha önceden yapılmış tetkikler var ise, lütfen muayeneye gelirken birlikte getiriniz. Çünkü, hiç bir zaman gereksiz tetkik yapma taraftarı değiliz. Çoğu zaman elinizdeki tetkik sonuçları yeterli olmaktadır. İhtiyaç halinde tetkik yapmak gerekebilir. Detaylı değerlendirmeyi takiben teşhis, tanı işlemlerinden sonra, size özel tedavi içeriği belirlenir. Güvenli bir şekilde sağlığınıza kavuşabilirsiniz.

Muayene ücreti sizin detaylıca değerlendirilmenizi, ürolojik sağlığınız ile ilgili her türlü detayın gözden geçirilmesi, yapılmış tetkikler varsa incelenmesini, soracağınız tüm sorulara cevaplar verilmesini, ek istenilecek tetkikler olursa onların sonuçları ile tekrar değerlendirilmenizi içerir.

Kliniğimiz son teknolojik ürünleri bünyesinde barındırmaktadır. Laboratuvar ve radyolojik hizmet alt yapısına sahiptir. Ancak hastalığınızın niteliğine bağlı olarak gerekli bazı özel tetkikler dış merkezde yapılabilir. Tetkikleri istediğiniz bir merkezde/hastanede yaptırabilirsiniz.

Tedavi ücretleri hastamızın tanısına, sorunun tedavisi için uygulanması gereken tedavi içeriğine, tedavi cerrahi bir işlem ise ameliyatın çalıştığımız 9 tane hastaneden hangisinde yapılmasına karar verildiğine göre değişmektedir. Bu nedenle en sağlıklı fiyatlandırma muayene sonucunda belirlenebilmektedir. Ülkemiz koşulları ve hastanın durumu dikkate alınarak fiyat belirleme politikası yapmakta, hiç bir zaman hastamızı mağdur etmeyip kaliteli hizmete ulaşmasını sağlamaktayız.

Nişantaşı, Şişli, İstanbul bölgesinde bulunan kliniğimizde hizmet vermekteyiz. Başta İstanbul olmak üzere; Kocaeli (izmit), Bursa, Yalova, Bolu, Adapazarı, Düzce, Zonguldak, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne, Çanakkale, Balıkesir, Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Konya, Adana, Gaziantep, Urfa, Batman, Bitlis, Hakkari, Malatya, Diyarbakır, Samsun, Aydın, Manisa, Denizli, Rize, Trabzon, Ordu, Giresun, Kırşehir, Kayseri, Nevşehir illeri ile birlikte Türkiye’nin 81 ilinden ve İngiltere, Amerika, Almanya, Fransa, İtalya, Yunanistan, Rusya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Hollanda, Belçika, Arjantin, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, İran, Suriye, Katar, Mısır, Irak, Tunus, Ürdün, Lübnan gibi ülkelerden gelen hastalarımıza bugüne kadar şifa verdik.

Kliniğimizde alışılmış üroloji hizmetlerinin ve tedavilerinin dışında, tedavi edilememiş hastalıklar, komplikasyonlar yeni ve inovatif yöntemlerle tedavi edilebilmekte, Anti-aging (gençleşme) tedavileri, hormon tedavileri, üroloğun uygulaması gereken üretral ozon dahil sistemik, majör, minör, rektal, vajinal ozon tedavisi, P-shot, O-shot ve Q-shot dahil olmak üzere ürolojide değişik hastalıklarda uyguladığımız PRP tedavileri, ozonlu PRP uygulamaları, Kök hücre tedavileri ve ürolojik hastalıklarda botoks uygulamaları, fizyoterapi, psikoterapi başarı ile uyguladığımız yenilikçi alternatif ve tamamlayıcı tedavi yöntemleridir. İnterstisyel sistit, prostatit, azospermi, kısırlık (infertilite), varikosel, erkeklerde sertleşme sorunu (şok dalga tedavisi, prp tedavisi, kök hücre tedavisi gibi penis koruyucu onarıcı tedaviler ve penis protezi konulması), cinsel isteksizlik, erken boşalma, penis estetiği, penis kalınlaştırma, penis uzatma, Peyroni hastalığı, priapizm, kadınlarda cinsel fonksiyon bozuklukları, cinsel isteksizlik başarı ile tedavi ettiğimiz hastalıklardır. Bu farklılıklarımızın haricinde özellikle ürolojik kanserlerin (mesane kanseri, böbrek kanseri, prostat kanseri, adrenal kanseri, böbrek kisti, testis kanseri, testis tümörü), prostat hastalıklarının (iyi huylu prostat büyümesi, benign prostat hiperplazisi) ve taş hastalıklarının (taş hastalığı, böbrek taşı, üreter taşı, mesane taşı, prostat taşı) tedavisinde en son teknolojik tedavi yöntemlerini (robotik cerrahi, laparoskopik cerrahi, endoskopik cerrahi, mikrocerrahi, fleksible URS, retrograd intrarenal cerrahi, prostat lazer ameliyatları, HoLEP, ThuLEP, plazmakinetik, prostatektomi, holmium lazer, prostata botoks, greenlight, TUR) kullanarak hastalarımızı sağlıklarına kavuşturuyoruz. Her bir hastalık için uyguladığımız tedaviler için sorununuzla ilgili konu ve konuları ana menüden ve sağlık köşesi bölümlerinden ulaşarak okuyabilirsiniz. Klinik uygulamaların yanında TÜBİTAK destekli projelerimizle araştırma ve geliştirme çalışmalarına da devam etmekteyiz. Akademik bilginin ve sürekli araştırma ve geliştirmenin desteklediği başarılı klinik sonuçlarla hastalarımızın hizmetinde olmaya devam ediyoruz. Çözümsüz denilene çözüm bulan Üroloji Kliniği! olma özelliğimizi her geçen gün geliştiriyoruz. Ürolojik sağlığınız için DOĞRU ve GÜVENİLİR ADRES olmanın sorumluluğunu taşımaktayız.

The Urology Clinic that finds a solution to what is said to be unsolvable! Robotic surgery, laparoscopy, microsurgery, Ozone therapy, P shot, ozonated PRP, PRP therapy, stem cell therapy, HoLEP and ThuLEP prostate laser surgery, erectile dysfunction, premature ejaculation, Peyronie disease, penile enlargement, penile curvature, infertility treatment, azoospermia, varicocele, chronic prostatitis, interstitial cystitis, chronic cystitis, bladder cancer, kidney cancer, prostate cancer, adrenal cancer, kidney cyst, testicular cancer, renal tumors, penile prosthesis, botox injection, overactive bladder, stone disease, kidney stone, ureteral stone, bladder stone, prostate stone, flexible URS, RIRS, ureterorenoscopy, laser, plasmakinetic prostatectomy, holmium laser (HoLEP, ThuLEP), botox injection to the prostate and bladder neck, greenlight, TUR...and many other problems... THE RIGHT AND RELIABLE ADDRESS FOR YOUR UROLOGIC HEALTH.

Klinik

Görsel ALT Başlığı

Bir sorunuz mu var? Yardımcı olmamızı ister misiniz?

Websitemizi incelediniz. Sormak istedikleriniz mi var, buradan sorularınızı bize sorabilirsiniz.

REJENERATİF (YENİLEYİCİ) TEDAVİLERİ Mİ MERAK ETTİNİZ?

Sorunlarınıza çözüm olacak tedaviler için inceleyin

Ürolojik hastalıklara özgü ozon tedavisi, ozonlu PRP, şok dalga tedavisi, eksozom tedavisi, kök hücre tedavisi, uzun süre kalıcı estetik amaçlı dolgu materyalleri, botoks hakkında detaylı bilgileri öğrenin.

SON TEKNOLOJİ CERRAHİ TEDAVİLERİ Mİ MERAK ETTİNİZ?

Sorunlarınıza çözüm olacak teknolojik tedavileri inceleyin

Ürolojik hastalıklara özgü robotik, laparoskopik, endoskopik, mikroskopik tedavi yöntemleri

Randevu Al - İSTANBUL
Randevu Al - İSTANBUL +90 (553) 034 22 05