+90 (553) 034 22 05 Harbiye Mah. Mim Kemal Öke Cad. No: 6 D: 3 - Şişli/İstanbul

Erkek İnfertilitesi

Kısırlık Artık Kabusunuz Olmayacak!

Cinsel yolla bulaşan ürogenital enfeksiyonlar, doğuştan gelen hastalıklar, immünolojik hastalıklar, genetik geçişli hastalıklar, sonradan gelişen hastalıklar (varikosel, testis kanseri), stresli ve sağlıksız yaşam koşulları, hormonal bozukluklardan kaynaklı kısırlık sorununa hızlı ve güveinilir çözümler! Türkiye’de ilk kez aynı klinikte uygulanan tüm modern ve etkili tedavilerle yüksek hasta memnuniyeti! Prof. Dr. Sinan Ekici ile daha sağlıklı bir hayat!

Ürolojik Kanser ve Hastalık Risk Grubunda Mısınız?

Erkek İnfertilitesi Tedavi Yöntemleri

Geliştirilmiş en yeni mikrocerrahi, endoskopik cerrahi, PRP, kök hücre ve Eksozom tedavileri ile hastamıza özel çözümler sunuyoruz! Bilimsel bakış açısı ve profesyonel yaklaşımımızla kısa sürede ürolojik sağlığınıza kavuşacaksınız!

Sorularınız mı var? Hemen bizi arayın!

Prof. Dr. Sinan Ekici İle Daha Sağlıklı Bir Hayat!

Modern tedavi yöntemleri, tedavi öncesi ve sonrası profesyonel destek, mutlu ve sağlıklı bir hayat! Uluslararası uygulamalar, bilimsel tedavi yaklaşımları, 25 yıllık deneyim ve hasta memnuniyetiyle Türkiye’nin en iyi üroloji kliniği!

İlk Randevu

Hastalarla ilk randevu ve muayenenin planlanması, şikayetlerinin dinlenmesi üzerine gerçekleştirilir.

Teşhis

Gelişmiş tanı yöntemlerinin kullanılarak, tedaviden önce hastalığın en doğru tanımı yapılmaktadır.

Tedavi Planı Oluşturma

Hastanın genel sağlık durumuna, yaşına ve diğer etmenlere göre tedavi şeklinin oluşturulması.

Urolojide Robotik Cerrahi

Tedavi Uygulama

Dünya standartlarına uygun, en yeni ve modern yöntemlerle kişiye özel tedavi uygulamaları.

Tedavi Sonrası Kontroller

Her hasta için özel olarak düzenli kontrollerinin yapılması, sağlık durumunun incelenmesi.

Koruyucu Uygulamalar

Tedavi sonrasında yaşam şeklinin değiştirilmesi, psikolojik destek ve koruyucu önlemler alınması.

Urolojik Kanserleri Tedavi

Kanser Tedavisinde Büyük Gelişme!

Ürolojik kanserler artık korkulu rüyanız olmasın! Üroloji alanındaki gelişmeler kanserin hızlı ve güvenli şekilde tedavisini sağlıyor!

Prostat, testis, böbrek ve mesane gibi hastalarımızın hayatını ciddi şekilde tehlikeye atan kanser türleri robotik ve laparoskopik cerrahi ile daha kolay tedavi edilebiliyor. Ozon ve kök hücre gibi Türkiye’de ilk kez kliniğimizde uygulanan yöntemlerle hastalarımız bağışıklık sistemini güçlendiriyor, hastalık komplikasyonlarından kurtularak sağlığına kavuşuyor.

Korkmayın, hastalıkları önleyici tedbirler alın, erken tanı için sağlığınıza dikkat edin. Kliniğimize uğrayın ve tedavi yöntemlerimiz hakkında bilgi alın.

Tedavi Yöntemleri

Erken Tanı Hayat Kurtarır!

Ürolojik kanser tedavisinde erken tanı hayat kurtarıcı bir öneme sahip! Belirtileri görmezden gelmeyin!

Her hastalıkta olduğu gibi ürolojik kanser türlerinde de erken teşhisin hayati bir önemi var. Tahlil, izleme ve görüntüleme teknikleri sayesinde kanserin hızla fark edilmesi ve sağlığınızı tehdit etmeden tedavi edilmesi mümkün.

Prof. Dr. Sinan Ekici Kliniği’nde uyguladığımız tanı yöntemleriyle kanser ilerlemeden kontrol altında! Sağlıklı bir hayat sizi bekliyor!

Tanısal Yöntemler
Urolojik Kanser Tedavisi
Urolojik Kanser Tedavi

Tedavi Sonrası Uzman Destek!

Kanserin psikolojik ve sosyal etkilerine karşı uzman klinik desteğimiz yanınızda. Kanserden korkmayın, savaşı siz kazanacaksınız!

Ürolojik kanser tedavilerinden sonra uzman hekimlerimiz ile yanınızdayız. Normal hayatınıza adapte olmanız, sağlığınızı yeniden kazanmanız için size destek oluyoruz. Düzenli kontrollerle genel sağlık durumunuzu kontrol altında tutuyoruz.

Kanserin hayatınızı etkilemesine izin vermeyin, 24 yıllık deneyimimizden yararlanın, tedavilerimizle sağlığınıza kavuşun.

İletişim

Sosyal Medyada Sinan Ekici

Randevu Al - İSTANBUL
Randevu Al - İSTANBUL +90 (553) 034 22 05