+90 (553) 034 22 05 Harbiye Mah. Mim Kemal Öke Cad. No: 6 D: 3 - Şişli/İstanbul

Hasta Yorumları ve Öneriler

Prof. Dr. Sinan Ekici Yorumları
İşletmeyi Yorumla
4,76
Genel Skor
60 Yorum
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği
Tüm Yorumlar
5,00
Mustafa Sürdüoğlu
10 Ocak 2024
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

1.5 senedir evliyim ve sertleşme sorunum vardı gitmediğim doktor gitmediğim hastahane kalmadı en son Sinan hocayı Buldum ve hayatımın dönüm noktası oldu. Sinan hocamızın yapmış olduğu ozonlu prp tedavisi ve diğer tedaviler 1 ay içinde etkisini gösterdi şuan o kadar mutluyum ki Sinan hocamıza ne kadar teşekkür etsem azdır. Yani beni hem psikolojik hem fizyolojik olarak tedavi etti. Hocam sizden Allah razı olsun.

5,00
P Nikolova
20 Kasım 2023
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

I don't have words to explain how much I'm thankful to the best doctor I've ever met. Dear Prof. Ekici, you bring back my normal life after years of pain. I met so friendly and kind attitude from you... and this made me feel calm during ozone therapy. To every person, who has urinary problem I recommend to visit Prof. Sinan Ekici, because he will help you to find the exact treatment especially for you. Thank you for everything dear Prof. Ekici! God bless you!

5,00
E Tunçer
14 Ekim 2023
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Yıllardır gece gündüz sık idrara çıkma, yanma, ara ara idrarda kanama şikayetlerim oluyordu, 6 yıldır gitmediğim doktor kullanmadığım tedavi kalmadı desem abartmış olmam. Her ilişkiden sonra sistit oluyordum, antibiyotik ilaçlarla bir süre düzeliyordu, tekrar başlıyordu. Rahat olduğum o kadar az zaman oluyordu ki. Evlilik hayatım bile sıkıntıya girmişti. İnternetten araştırırken sinan hocaya rastladım. İyileşmeyen hastalıklar tedavi ediyoruz diyordu. İyi olan hastaların hikayeleri de bende bir ümittir gideyim düşüncesi doğurdu. Sinan hocaya muayeneye gittim. Son derece iyi niyetli, insan halinden anlayan harika bir doktor. İyice inceledikten sonra benim şikayetlerimin nedenini buldu. Tedavi uyguladı bana. Meğer bazı şeylere de duyarlılığım varmış. Hepsini tedavi etti. Şimdi çok şükür rahatladım, ne zormuş çektiklerim. Keşke daha önce Sinan Hocayı bulsaydım. Sinan Ekici hocayı mutlaka görün, bu rezil hastalığı çekip hayatınızı karartmayın derim. Emeklerinize bilginize sağlık hocam.

5,00
Mehmet bağcı
19 Haziran 2023
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

6 yıldır kronik prostatit rahatsızlığım vardı, Konya’da ve Ankara’da gitmediğim doktor kalmadı bir türlü hastalığıma tedavi bulamadım. Kullanmadığım bitkisel ilaçlar kalmadı. 2022 yılında İstanbulda bir doktor buldum ve tedavi oldum ama bu hastalıktan kurtulamadım, yinede araştırmayı bırakmadım internetten Sinan Ekici hocamı buldum iyikide bulmuşum. Konya’dan kalktım geldim, hocam tedaviyi anlattı ve ikna olup tedaviye başladık 10 seans ozon ve 6 seans eswt uygulaması yaptı hocam ve tedavi oldum, şu an hastalığım yüzde 100 geçti diyebilirim eski günlerime geri döndüm eski ağrılarımdan eser kalmadı çok şükür bu hastalıktan kurtulmak isteyen bütün hastalara şiddetle tavsiye ediyorum, bu tedavide sinan hocam bu işin ehli Allah ondan razı olsun emeklerinden dolayı, Sinan hocama giderek tedavi olsunlar bu hastalığı çeken bilir Allah razı olsun Sinan hocamdan iyiki varsınız hocam.

5,00
Metin K
09 Mayıs 2023
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği
Kronik prostatit hastasıyım. 9 yıldır çekiyorum bu derdi. Bu hastalığı çekmeyen bilemez neler yaşadığımızı. Tabii ki pek çok doktora gittim, pek çok tedavi aldım. En çok da değişik değişik antibiyotikler, bitmeyen prostat masajları, prostata antibiyotik ve steroid enjeksiyonları... İyileşeceğimden ümidim kalmamıştı. Sosyal hayatım bozulmuştu, evlenmekten çekinir olmuştum. Tavsiye üzerine Sinan Hocaya gittim. Hastaya da bu hastalığı da çok farklı bir yaklaşımı var. En önemli özeliği gördüğüm kadarıyla hastayı iyi dinliyor, iyi değerlendiriyor. İkna oldum. Kendi geliştirdiği tedavi yöntemini kullandım. Tedavi sonucunda hiç beklemediğim derecede iyileşme gördüm. tedavini üzerinden 5 ay geçti. Kendimi daha iyi hissediyorum, Şikayetlerim %95 iyileşti diyebilirim. Tüm doktorlara saygım var ellerinden geleni yapıyorlar. Ancak, gerçekten doktordan doktora fark ediyormuş, yaklaşım çok önemli. Sinan Hocam iyi ki varsınız, bilginize emeğinize, tecrübenize sağlık. Prostatit derdi olan insanlara da tavsiyem olsun.
5,00
Cihan A
06 Mayıs 2023
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Sinan Hoca'ya gelmeden önce devlet hastanesi, eğitim araştırma hastanesi ve 2 tane özel muayenehane hocasına gitmiştim. Bana prostat ameliyatı yaptılar. Ancak işeme zorluğu, çok sık idrar çıkma, kaçıracak gibi olma sorunlarım bir türlü düzelmedi. Kullanmadığım antibiyotik, ağrı kesici kalmadı. Düzelmeyince psikolojik denildi! İnternette araştırma yaparak ve tavsiyeler üzerine Sinan Hocayı farkettim. Ancak ne yalan söyleyim Nişantaşı bölgesinde olması bende biraz çekince oluşturdu, acaba ücretleri yüksek mi diye. Bir süre sonra aradım asistanı ile görüştüm, ücretleri makul geldi. Randevu aldım gittim hocaya. Sabırla dinledi beni, yapılanları not aldı, muayene etti, birkaç tetkik sonrası sorunu tespit etti. Anlaşılan en başından bana tam tanı konulmadan tedavi yapılmış. Kısa sürede yaptığı tedavinin sonuçları ortaya çıkmaya başladı. Allah kendinden razı olsun, Sinan Hoca gibi işine hakim doktorlara çok ihtiyacımız var. Şu an tüm sıkıntılarımdan kurtuldum, huzur buldum. Sinan Hocama hem doktor olarak yaptığı tedavi hem de zarif kişiliği, göstermiş olduğu yakın ilgi şefkat için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Üroloji sorununuz varsa ve iyi bir doktor arıyorsanız gideceğiniz doktor Prof. Dr Sinan Ekici. İnanın pek çok yere gidip her birine ayrı ayrı masraf etmektense, işine hakim bir doktora gitmek en iyisi, hele hele maddi durumunuz iyi değilse.

5,00
B.Ünsal
14 Şubat 2023
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Genç evlendim. Bugüne kadar "ayıp" diye geçiştirdiğimiz konular artık konuşulur oldu. Bilgisizliğim de vardı. Bu işlemlerin yapıldığını öğrenmek güç verdi. 17 yıldır evliyim. Eşimle çok nadir orgazm olduğumu hatırlıyorum. Eşimle birlikte geldiğim Dr Sinan hocama tüm beklentilerimizi anlattık. Kendisi rahatlıkla konuşabileceğiniz ve en önemlisi size saygı duyan, sizi dinleyen bir doktor. Kendisinin geliştirdiği ozonlu O-shot ve G-shot işlemleri ile kendimi çok daha iyi hissediyorum. Eşimle birlikteliğimizde orgazmı hissederek daha rahat ve daha mutluyuz.

5,00
I.Koca
15 Ocak 2023
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği
36 yaşındayım. Penis büyütme amacıyla arayışa girdiğimde tam anlamıyla kafam karıştı. Penise dolgu yaparak kalınlaştırma şekil bozukluğu yapıyor yapanlarda bizzat gördüm. Yanlış anlaşılmasın ama bu iş tam para tuzağı. Doğal kalınlaştırma yok mu diye arayışa girdim. Dr Sinan Ekici'nin uygulamaları dikkatimi çekti. Muayeneye gittiğimde ne kadar mütevazı, hastasının isteklerine değer veren tecrübeli bir uzman olduğunu gördüm. Her türlü boyutuyla konuyu değerlendirdik. Ozonlu PRP ile penis büyütmeye karar verdik. Bu olanlar 7 ay önce. Şu an sonuç mu: tam istediğim bir sonucu elde ettim. Her şey doğal! Üstelik ameliyat filan olmadan... Daha ne olsun:) Prof. Dr Sinan Ekici'yi herkese gözüm kapalı tavsiye ederim. Her kuruşunu hak ediyor.
5,00
Olcay sönmez
06 Ocak 2023
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği
Kronik prostatit tanısıyla karşılaşalı 6 yıl oldu gidilmedik doktor kalmadı ve tabiki bir sürü ilaç Sonuç hep aynı tedavisi zor elimizi kolumuzu bağlıyor bu hastalık Sonraki evre psikolojik olarakda yıpratıyor Bu aşamada internette araştırma yaparken Prof..Sinan Ekici hocamla karşılaştım Sayfasını inceledim okudum ve Tedavi için İstanbula yanına gittim 10 seans ozon tedavi 6 seans şok dalga tedavisi gördüm 6.seansta hastalığımı unuttum bütün seansları bitirdim İşini seven gerçekten ciddiğe alan oldukça mütevazi Prof Sinan Ekici hocama çok çok teşekkür eder saygılarımı sunarım Allah ondan razı olsun🙏 İyiki varsınız hocam🧿
5,00
ABDALLAH MUDABBER
20 Kasım 2022
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Dr. Sinan is a very good doctor. Highly qualified and professional. Communicate nicely with patients. Up to date with technology.

5,00
Perihan
20 Kasım 2022
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği
22 yıldır kronik sistit ile mücadele ediyorum. Bu hastalık tüm sosyal yaşantımı olumsuz etkiledi. Gitmediğim ürolog kalmadı. Psikolojik da bana zarar veren bu hastalığa çözümü, Sinan Bey'in uyguladığı 10 seanslık ozon tedavisi ile buldum. İyi ki kendisiyle tanıştım. Buradan kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.
5,00
Şerife K.
15 Eylül 2022
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği
27 yaşındayım ve 2 yıldır sık idrara gitme, yanma, ağrılı işeme ve mesanede ağrı problemlerim vardı birçok doktora gitmeme ve sistoskopi olmama rağmen teşhis konulamadı ve bu süreçte sürekli antibiyotik kullanmaya devam ettim geçen yıl İzmir’de tekrar sistoskopi yapıldı ve interstisyel sistit tanısı koyuldu 10 ay kadar ilaç tedavisi aldım bu süreçte farklı tedavi yöntemleri arayışım hep devam etti ve sonunda Sinan Beyle yolum kesişti iyi ki de kesişti bütün şikayetlerimi can kulağıyla dinledi ve ozon tedavisine karar verdik. 10 seanslık ozon tedavisi sonunda normale döndüm ve ağrılarım geçti. Sinan Beye ayırdığı zaman, tedavi sürecimde gösterdiği ilgi alaka ve kaliteli bir iyileşme süreci sunduğu için çok teşekkür ediyorum 🙏🏻
5,00
H. Ulusoy
16 Haziran 2022
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

47 yaşında mühendisim. 4 yıldır olan sertleşme sorunum nedeniyle pek çok üroloji uzmanına gittim. İlaç tedavisi verildi, fayda etmedi.2 yıl önce öneri üzerine gittiğim üroloji uzmanı hemen 12 seans şok dalga tedavisi uyguladı, ancak faydası olmadı. Takiben gittiğim profesör doktor penis ultrasonu yaptırdı, venöz kaçak var sende, venöz kaçak ameliyatı yapalım düzelirsin dedi. ameliyat oldum, ilk 3 ay bir düzelme oldu sonra eski haline geri döndü. Çok ümitlenmiştim. Ancak biraz araştırınca, venöz kaçak ameliyatının birkaç ay etkili olduğu sonra etkisinin kaybolduğunu öğrendim. Tam kaderime razı olayım derken, 7 ay önce Prof. Dr. Sinan Ekici hocaya geldim. Hakkında çok iyi yorumlar vardı. Mutlaka bir görün dediler. Sinan hoca çok ilgili, tüm geçmişimi değerlendirdikten sonra, son durumumu mu da detaylıca inceledi. Takiben bana uyguladığı ozonlu PRP içeren kombine bir tedavi ile venöz kaçak sorunumu düzeltti. Düzelmez denilen, penis protezi önerilen "venöz kaçak" düzeldi! Sinan Hoca bu konuda bence 1 numara! İyi ki sizi tanımışım, sağolun var olun Hocam.

5,00
Sadettin E.
29 Mayıs 2022
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

51 yaşındayım. Mühendisim. 5 yıldır şeker hastasıyım. 12 yıldır sigara kullanıyordum. 3 yıl önce başlayan giderek artan peniste sertleşme sorunum oluştu. Artık ilaçlar da fayda etmiyordu. İnternetten araştırarak, bazı üroloji doktorlarının fikrini alarak 12 seans şok dalga tedavisi uygulattım. Fayda görmeyince bu konuda meşhur birkaç hocaya da gittim, sonuçta bana 6 seans p-shot uygulandı. Tüm bu yapılanlardan çok az fayda gördüm 1 yıl geçmesine rağmen.

Şimdi düşünüyorum da, keşke en başta Sinan Hoca'ya gitseydim! O kadar masrafa girmeye de gerek kalmazdı. Pek çok kişiden duymuştum, internetten de çok iyi yorumlar okumuştum. Sonunda Sinan Hoca'ya gittim. Hoca öncelikle beni iyice değerlendirdi, testler yaptı, sorunu tespit etti. Daha önce bana bu şekilde adam akıllı değerlendirme yapılmamıştı! Tedavi seçeneklerini birlikte değerlendirdik, kök hücre tedavisi olmaya karar verdim. Zaten Türkiye'de ilk defa ozonlu PRP tedavisini geliştiren ve kök hücre tedavisini uygulan doktor Sinan Hoca. En kaliteli malzemelerle Kök hücre tedavisini yaptı. 4 ay sonra sertleşme sorunumda belirgin düzelme başladı. Şimdi 7 ay oldu, erken boşalmam da düzeldi. Çok ama çok memnunum. Prof. Dr. Sinan Ekici bence bu konuda Türkiye'de açık ara en iyi üroloji doktoru! Sorunu olan herkesin mutlaka ilk önce Sinan hocaya gitmesini şiddetle tavsiye ederim. İyi ki varsınız Hocam.

5,00
Karadeniz
28 Nisan 2022
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Sık sık idrara gitme ve mesanede aşırı derecede yanma nedeniyle birşey içemez hale gelmiştim. Farklı doktorlara gidip, aylarca ilaç kullandım. Fakat iyileşme sağlayamadım. Araştırmalarım sonucunda Dr. Sinan bey’e rastladım ve randevu alarak şehir dışından muayeneye gittim. Uyguladığı ozon tedavisiyle tüm rahatsızlıklarım ortadan kayboldu. Hastasıyla birebir ilgilenen, işini asla başka ellere bırakmayan harika bir doktor. Tüm süreç boyunca yanımda olan sayın Sinan bey’e tekrar teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.

5,00
A. Ahmed
27 Mart 2022
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

I have been suffering since 2013 a serious problem with reproductive issues including chronic epididimitis, chronic prostatitis, erectile dysfunction and testicular pain. I went to Germany in 2015, I met urology doctor who was diagnosed. And gave me some medicine for 30 days. But it doesn’t work for me. And again I went back to Germany in 2017, I met another urology doctor who was trying to solve my problems. The medicine he gave help a few months. Later I feel pain again on my left groin. In 2021 I went to India-Hyderabad, I met a doctor for Androcare (men’s health). After examination, he said that you should have 2 ways of treatments, one way is taking many tablets and medicine. And the other is shockwave therapy. he used machine called LSWT. But my problem haven't yet solved. I was hopeless for my problem. One day, I wanted to know about the LSWT machine and its working mechanism. I checked it on Google website. I have seen better machines in Turkey and I deeply checked it and searched urologist doctors who use it for the treatment of that problems. Finally, I found a Professor doctor Sinan Ekici. He was an interesting doctor, he developed some advanced treatment methods. He could find solutions to chronic problems that were not able to be treated elsewhere. I decided to visit Dr Sinan Ekici. I went to Turkey. Now, I am so glad to see him in Istanbul. I explained all my problems and illnesses that I had and exposed to live for a long time. Following examination, he suggested me treatments for my several problems (including ozonated PRP, shockwave therapy, intraurethral ozone therapy). I took treatments. The treatments solved my problems and my pain was gone. The treatment was great and so good. I really feel great.

He’s so cute and kind to me. I am thankful to Professor Dr Sinan Ekici. He is a great man. If you have any urologic problem, you can definitely visit Dr Sinan.

5,00
John MC
02 Şubat 2022
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

It’s been two months and a half since I got stem cell therapy for erectile dysfunction following prostate cancer surgery. The clinic and the staff were really amazing, I want to thank everyone, especially to my doctor, dear Prof Sinan Ekici, the best doctor I have ever met. They were all really helpful. My erection capacity improved and I can experience sexual intimacy with my lovely wife. Prof. Dr. Sinan Ekici Clinic has changed my life. Thank you all, best of my wishes.

5,00
SUAT KÜÇÜK
14 Aralık 2021
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Merhaba 4 yıl önce kronik prostatit olduğumu öğrendim ve hemen tedavi olmak için doktora gittim uzun süreli antibiyotik tedavisi önerdi uyguladım fakat istenilen sonucu alamadım. Daha sonra başka bir doktora gittim, o da farklı ilaç tedavileri ve sıcak suya oturma gibi tedaviler önerdi. Malesef bunlardan da sonuç alamadım. Araya pandemi girdiği için 1 yılı aşkın da hiçbirşey yapmadan geçti.

Bir arayış içerisindeydim ve Sinan hocaya gittim ve muayene oldum. Bana tedavimin mümkün olduğunu söyledi ve nasıl olacağını anlattı. Ben içim rahatlamış şekilde yanından ayrıldım ve tedaviye karar verdim. Sinan hoca ozon tedavisi ve şok dalga tedavisiyle işleme başladı. Daha ilk günden iyileşme belirtileri aldım. 3-4 seans sonra boşalma ve sonrasında oluşan ağrılar tamamen ortadan kalktı. Daha sonra prp tedavisi de uyguladı ve mükemmel bir sonuca ulaştık. Şu anda hiç hasta olmamış gibiyim ve daha uzun süreli cinsel ilişki yaşıyorum. Kendisine çok ama çok teşekkür ediyorum. Bu çaresiz denilen rahatsızlığı tedavi edebilen şu an Türkiye'deki bence tek doktor. Saygı ve sevgilerimle tekrar teşekkür ederim.

5,00
Onur Kos
30 Kasım 2021
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Uzun yıllardır üretra darlığından dolayı muzdarip oldum. Tazyiksiz şekilde idrar, sık idrara çıkma ve üretra darlığının sebep olduğu ek rahatsızlıklar (yanma, idrar yolu enfeksiyonu ve mesaneyi tam boşaltamama) şeklinde şikayetlerim vardı. Yalnız, ameliyat olunsa dahi, üretra darlığının nükseden bir hastalık olduğunu öğrendiğim için ameliyat konusunda tereddütteydim. Bu sebeple konusunda uzman hekim arayışına girdim ve detaylı bir şekilde araştırdım. Nihayetinde Sinan hocamı buldum. Sinan hocamla karşılaştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Üretra darlığı ameliyatım çok rahat ve başarılı bir şekilde geçti. Hiçbir ağrım sızım olmadı. Bu süreçte benimle ilgilendi; enflamasyonu önlemek ve skar dokusu oluşmadan önce yaranın hemen iyileşerek darlığın tekrarlamaması veya önlenmesi için yapılan ek tedavilerinde etkisini gördüm. Tüm şikayetlerim ortadan kayboldu. Ameliyat sonrası aradan aylar geçti ve idrar tazyikinde de herhangi bir daralma olmadı. Sinan hocama teşekkürlerimi iletiyorum. Bu sorunu yaşayan kimseler varsa, mutlaka Sinan hocamızdan destek almalarını öneririm.

4,00
MAHMUT KOCAOĞLU
14 Ekim 2021
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Hocamız işinde çok iyi, ben de kronik prostatit hastasıyım. Sürekli idrarda yanma, boşalırken ağrılar, kalçada aşırı derecede ağrı şikayetlerim vardı. Hepsi geçti Allaha şükür.

5,00
Tuncay K
21 Eylül 2021
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

2019 yılında pandemi öncesinde prostat kanseri nedeniyle ameliyat olmam gerekti. Çok doktora gittim, fikir aldım. Peniste sertleşme benim için çok önemliydi. En sonunda robotik cerrahi ile prostat kanseri ameliyatı oldum Ağustos 2019'da. Ameliyatta doktorum sinirleri de korumuş. Prostat kanserini yendik. Ancak sertleşme bir hayli azaldı. Doktorum her gün cialis 5 mg almamı tavsiye etmişti. Uzun zaman geçmesine rağmen bir düzelme elde edemedim. Artık bir düzelme olmayacak derken, bir tanıdığımın önerisi üzerine Dr Sinan Ekici hocamın bu konuda en iyi olduğunu, sertleşme sorununun tedavisinde ülkemizde ilk uygulamaları yaptığını başarılı ve tecrübeli olduğunu öğrendim. Websitesinden de kendisini inceledim. Randevu alıp gittim. Gerçekten tecrübeli ve işinin ehli bir doktor. Detaylı bir inceleme sonucunda bana özel tedavi planı yaptı ve uygulamaya karar verdik. Tedavi aldıktan sonra aradan 5 ay geçti. Şu an ameliyat öncesi sertleşme kapasitesine ulaştım. PROF. DR. SİNAN EKİCİ'ye nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Sayın HOCAM iyi ki varsınız, sizin gibi değerli hocaların bu ülkenin çok ihtiyacı var. Tekrar teşekkür ediyorum. Sağolun var olun.

5,00
Erdinç A
20 Ağustos 2021
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

4 yıldır mesanede ve idrar yolunda yanma, ağrı hissi, makat testisler arasında ağrılar oluyordu. Pek çok üroloji doktoruna gittim. Çok uzun süre antibiyotikler aldım, çok az fayda oldu. 2 yıldır sertleşme sorunu, boşalırken ağrı da eklendi şikayetlerime. Hayat bu ağrılar yüzünden çekilmez olmuştu. İnternette araştırırken doktor Sinan beye rastladım, tüm videolarını seyrettim. yorumları okudum. websitesini okudum. İzinlerimi ayarlayıp Antalyadan çıkıp geldim İstanbula. Sinan hocam beni dikkatlice sabırla dinledi, muayene etti ve detaylı bazı incelemeler istedi. Takiben mesaneme prostatıma ozon ve prostatıma şok dalga tedavisi uyguladı. İnanır mısınız, yıllardır çektiğim sıkıntılar 2 haftalık tedavi sonrasında azaldı. Tedavi tamamlandığında %90 şikayetlerim kayboldu. Aradan 6 ay geçti, çok rahatım, yaşadığımı anladım... Allah HOCAMA sağlık sıhhat versin, iyi ki sizin gibi doktorlar var. Prof Dr Sinan Ekici ile tanışma ve tedavi olma şansını yakaladığım için şükrediyorum.

5,00
Halide H
27 Haziran 2021
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Uzun yıllardır hayatımı kabusa çeviren sistit hastasıyım. Gitmediğim hastane, yaptırmadığım tahlil kalmadı diyebilirim. Yaşamım antibiyotik ve sistit döngüsüne girmişti. Son yıllarda artık daha çok tekrarlayan ve hiç geçmeyeceğini düşündüğüm idrarda yanma, ağrı, halsizlik vs. şikayetlerim nedeni ile artık ev işlerini bile yapamaz hale gelmiştim. Çaresizce internette araştırmaya başladım. Dr Sinan Bey'in web sayfasını buldum ve gitmeye karar verdik. Aslında oraya varana kadar doğru yapıp yapmadığımdan çok da emin değildim. Ama umutlarımın tükendiği bir noktada benim için en doğrusu gitmekti. Mersin'den eşimle randevu alıp gittik. İyi ki de gitmişim ne kadar teşekkür etsem azdır. Kısa sürede tedaviden fayda gördüm. Kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum. Sinan Bey'e, Sena hemşireye ve tüm ekibe çok teşekkürler.

5,00
Bahadır H
09 Mart 2021
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Başıma gelmeden bilmiyordum. Penisimde eğrilik ve sertlikler oluştu. İlişki sırasında da canım yanıyordu. Sertleşme sorunu ve erken boşalma da başlamıştı. Bu konularda yetiştirilme tarzından olsa gerek, herkese derdinizi anlatamıyorsunuz. Doktor doktor gezmeye başladım. Peyroni hastalığı teşhisi konuldu. Penis protezi denilen mutluluk çubuğu takalım diyen, bunun çaresi yok diyen, ilaç tedavisi öneren, yani pek çok öneri ile karşı karşıya kaldım. Bu işte uzman, işini iyi bilen bir doktor arayışındayken bir tanıdık Dr. Sinan beye git, o bu işin ehli dedi. İzmir'de oturuyorum. Randevu aldım gittim. İlk muayenede doğru adreste olduğumu anladım. Dinliyor, her konuda bilgilendiriyor, tam bir değerlendirme yaparak durumu aydınlatıyor ve belirlediği tedavinin de neden bana uygun olduğunu açıklıyor, daha ne olsun. 1 aylık tedavi sonrasında yavaş yavaş sorunlarım toparlanmaya başladı. tedavinin üzerinden 4 ay geçti, ben çok çok memnun kaldım. Gerçekten işinin erbabı Prof. Dr. Sinan Ekici. Bu süreçte şunu da anladım ki, her doktorun tecrübesi, işine ve hastasına saygısı aynı değil. İyi ki varsınız, iyi ki size tedavi olmuşum. Benzer şikayetleri olanların kesinlikle Dr Sinan Ekici'ye gitmesini öneririm.

5,00
Levent H
20 Şubat 2021
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Yıllar önce babam prostat ameliyatı geçirmişti, ailemiz için çok sıkıntılı günlerdi. O zamandan beri prostat kontrollerimi hiç aksatmam. Hiç bir şikayetim yokken prostat muayenesi için Sinan beye gittim. Muayene sonucu şüphelendi ve detaylı tetkikler yaptı veee prostat kanseri tanısı aldım. Yaşım 59. detaylı bir inceleme sonucunda robotik cerrahi ile prostat kanseri ameliyatımı yaptı. Yüksek dereceli bir kanser çıktı. Hocamın ellerine sağlık, hem tüm kanserimi temizledi, hem de ereksiyon ve idrar tutmam hiç zarar görmedi. Ameliyat olalı 10 ay oldu, şükür her şey yolunda. Robot ile ameliyat olurken doktorunuzu iyi seçin. ameliyatı yapan robot değil doktormuş, anladım. Prostat kanseri konusunda Dr Sinan beyi herkese tavsiye ederim. Levent H

4,75
Mustafa A.
11 Şubat 2021
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği
Ereksiyon performansımda azalma ve erken boşalma sorunlarım nedeniyle Prof. Dr. Sinan Ekici hocaya muayene oldum. Daha önce p-shot yaptırmıştım, ama faydasını çok az görmüştüm. Hastasını dikkatlice dinleyen ve doğru doktora geldiğinizi size hissettiren bir doktor. Ayrıca penisimi de büyütmek istedim. Değerlendirmesi sonrasında bana 4 seans ozonlu PRP tedavisi uyguladı. Tedavinin 2 ay sonrasında gördüğüm değişimler; penis uzunluğunda 3 cm, genişliğinde 2 cm büyüme oldu! Ereksiyon çok güçlü olmaya başladı, boşalma sürem de inanamayacağım kadar uzadı, tam 1 saat. Yani penisim daha hassas ve zevk alma duyum daha iyi hale geldi. Doğru tanı, doğru tedavi ile mükemmel sonuç aldım sayesinde. Kendi geliştirdiği ozonlu PRP yöntemi gerçekten p-shottan çok farklı ve etkili. Sinan Hocama çok teşekkür ediyorum. Bu şekilde sorunları olanlara kesinlikle hocama görünmelerini tavsiye ediyorum.
5,00
Hülya L
12 Ocak 2021
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

67 yaşında bir kadınım. Günlerce süren bulantı, ara ara olan şiddetli sol yanımda ağrı şikayetlerim olduğunda Dr Sinan beye ulaştım. Çok yakın arkadaşım önerdi. Arkadaşımı da taşından kurtarmış doktor bey. Çok anlayışlı, hastayı dinleyen şefkatli bir insan öncelikle. Güven verici bir doktor. Hemen durumumu değerlendirdi, tetkiklerimi hızlıca yaptırdı ve teşhisi koydu. Sol böbreğimde 3 cm, kanalda 1 cm taş vardı. Tedavi yöntemlerini detaylıca artısı eksi ile anlayacağım dilde anlattı. Birkaç gün sonra bana kapalı ameliyat yaptı. Böbrek kanalındaki ve böbrekteki taşları lazer ile kırıp almış. Tarifine göre bükülebilir ince alet ile böbreğin içine girip taşı kırıyormuş. Googlea yazdım ameliyatın adı fleksible urs, retrograd intrarenal ameliyatmış. Allah razı olsun kendisinden ve onu yetiştirenlerden, böbreğim zarar görmeden taşlardan kurtardı beni. Prof Dr Sinan Ekici yi herkese tavsiye ederim, hem insanlığı hem de doktorluğu süper, sağlığınızı gönül rahatlığı ile emanet edin. Hülya L

4,25
Yasemin G.
26 Ekim 2020
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği
1 yıldır menopoz belirtilerim başlamıştı. Yapım gereği de sosyal bir insanım. Ancak gülmekle hapşırmakla az da olsa idrar kaçırmam sosyal ortamlara çıkmamı kısıtladı. Bu duruma ek olarak eşimle özel durumumuzda da ağrı çekmeye başlamıştım, bu zamanla seksten uzaklaşmama ve isteğimin azalmasına neden oldu. Kısacası hem sosyal hem ailevi sorunlar olmaya başladı ve bunu kontrol edemiyordum. Kadın hastalıkları doktorlarının önerileri ve tedavileri de işe yaramadı. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Doktor Sinan Ekici’ye gittim. Çok kibar, ilgili ve bilgili bir doktor. Muayene ve tetkikler sonucunda genital bölgeme ozonlu PRP tedavisi uyguladı. Sonuçta bu kadar iyi bir sonuç alabileceğimi beklemiyordum açıkçası. İdrar kaçırmam durdu, Eşimle ilişkilerim acısız, daha rahat ve zevkli olmaya başladı.Hayattan zevk almaya başladım. Menopoz sonrası da bir hayat olduğunu gördüm doktor bey sayesinde. Sinan hocaya müteşekkirim, eski sosyal günlerime döndüm. Her ne kadar korona günleri bizleri kısıtlasa da güzel günler gelecektir.
5,00
İbrahim Ç
19 Eylül 2020
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Prostatit hastalığım vardı. Bir süre prostatit tedavisi gördüm ancak yanıt alamadım. İnternetten ozon tedavisinin faydalı olduğunu birkaç formda okudum. Daha sonra Sinan hocamla tanıştım. Şikayetlerimin özellikle ağrı ve boşaldıktan sonra ağrı, oturmakta ağrı hissediyordum. Birkaç seanstan sonra etkisini görmeye başladım. Ciddi anlamda tedaviden başarı sağladık. Şikayetlerim bayağı azaldı. Sinan hocama çok teşekkür ederim, Güler yüzü, psikolojik desteği için kendisine teşekkür ederim. Bu tarz şikayetleri olanlara öneririm. İbrahim Ç

4,25
Mehmet A.
16 Ağustos 2020
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği
Doktor Sinan Ekici, bugüne kadar gördüğüm en iyi doktor diyebilirim. O kadar ilgili ki, hasta olarak sizi gözlerinizin içine bakarak dinliyor ve tüm detayları değerlendiriyor. Prostat kanseri ameliyatı oldum ama sertleşme fonksiyonum geri dönmedi. Bana önerilen sadece cialis 5 mg almamdı, ama fayda etmedi. Tavsiye üzerine araştırmam sonucu Sinan Hoca’ya ulaştım. Detaylıca değerlendirme sonucunda bana özel olarak içeriğini hazırladığı kök hücre tedavisini uyguladı. 1. aydan itibaren kendiliğinden sabah ereksiyonum geri döndü. Şükür şimdi herhangi bir ilaca ihtiyaç duymadan cinsel ilişkiye girebiliyorum. Şimdi geriye dönüp baktığımda, iyi ki bu tedaviyi uygulatmışım. Bana penis protezi takmayı öneren doktorlar oldu, iyi ki yaptırmamışım, tüm penis dokusunun içini boşaltıp silikon tüp şeklinde protez konuyormuş, geriye dönüşü de yokmuş!. Daha yaşım 53, İyi ki Dr. Sinan bey gibi doktorlar var. O kadar ilgili, sabırlı, hastaya empati yapabilen bir insan. Başarılarının devamını dilerim. Artık üroloji ile ilgili kimin bir sorunu olsa doktorumu tavsiye ediyorum. Mesleğini çok iyi yapan harika bir insan.
5,00
İbrahim H.
19 Temmuz 2020
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Prostat kanseri oldum 1 yıl önce, çok şükür kurtuldum. Ancak, peniste sertleşme sorunu çekiyordum. Ameliyatı yapan doktorum sağolsun bana cialis 5 mg her gün kullanmamı ve zamanla düzeleceğimi söylemişti. 1 yıl geçmesine rağmen bir düzelme olmamıştı. Yaşım da genç, 53 yaşındayım. Araştırmalarım sonucunda bu konuda çok iyi denilen Prof. Sinan Ekici beyi buldum. Muayene ve detaylı değerlendirme sonucunda bana detaylıca tüm konuyu anlayabileceğim şekilde anlattı. İlgili ve bilgili, cana yakın bir hoca. Ozonlu PRP destekli kök hücre tedavisi yaptırdım kendisine. Tedavi sonrasında sürekli kontrolde kaldım. tedavinin üzerinden 7 ay geçti, şu anki halime beni getirdiği için ne kadar minnettar olduğumu anlatamam, elleriniz dert görmesin sayın Hocam! Çok mutluyum. Gerçekten söylenildiği gibi, Prof. Dr. Sinan Ekici bu konuda bir numara. Sorunu olan herkese tavsiye ederim. Şunu da eklemek isterim ki, prostat kanseri için robot ile ameliyat yaparken ameliyatın bu sorunlarına karşı da önlemler alıyormuş. 

5,00
Ayşen A.K
11 Temmuz 2020
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

İnterstisyel sistit tanım 2018 aralık sonunda yapılan sistoskopi sonucunda konuldu. Alt boşaltım bölgesinde ağrı, sancı ve yanma hissi ile sürekli olarak tuvalete gitme (10 dakika aralıkla) şikayetim vardı. Ağrılar bir dönem fiziki olarak yürüme, koşma gibi yaşamsal aktivitelerime de engel olmaya başlamıştı. 17 yaşımdan 26 yaşıma kadar (tanı konulan döneme kadar) hastalık seyri hızlanarak ve artarak ilerledi. Bu tanı konulmadan önce yaklaşık 25 adet farklı branşlardan doktorlara gittim. Genel olarak konulan teşhis aşırı aktif mesane ve kronik sistit idi. Tedavi olarak verilen antibiyotik ve diğer ilaçlar ve özellikle C vitamini durumumun daha da ağırlaşmasına sebebiyet vermişti. İnterstisyel sistit tanısı konulduğunda, mesane içinde hunner ülserine de rastlandı. Mesane içinin çizik olduğu ve küçülüp kalınlaştığını ve idrar mesaneye her dolduğunda oradaki koruyucu tabakanın zarar görmüş olduğundan beyine acı uyarısı gittiğini belirtmişti. Tedavi olarak her hafta mesane içine toplam 12 hafta olacak şekilde mesane içine İaluril enjekte edildi. Aynı anda Laroxyl, Elmiron ve Contrasit hapları kombine olarak günde 3 defa aldım. Aynı zamanda doktorum ilgili yapılması gereken diyet hakkında – yasaklı yiyecek ve içecekler – bilgi verdi. Bu listede yer alan ama bana zararı dokunmayan yada listede zararı dokunmadığı söylenen ama bana zararı dokunan yiyecekler de oldu sanırım. Diyet kişiye özel olarak değişmektedir ve ancak deneme yanılma yöntemi ile doğru diyete ulaşılabilmektedir. Sistoskopinin ertesi günü diyete başladım ancak yaklaşık 24 saat sonra tüm acı ve ağrılar dindi. Aynı zamanda sistoskopi esnasında yapılan basınçlı su ile yapılan büyütme işlemi ve botoks sayesinde tuvalete gitme sıklığım oldukça azaldı (tahmini 3 saatte bir). İaluril tedavisi devam ederken yaklaşık 7 ay sonra ( tahminen ialuril uygulamasının sonlarına doğru) tekrar tuvalete çok sık gitmeye başladım. İaluril enjekte edildiğinde ilk zamanlarda yaklaşık 3 saat tuvaletimi tutabilirken (enjeksiyon yapıldıktan sonra ilaç etkisi için belirli bir süre tuvalete gidilmemesi gerekmektedir.) tedavinin sonlarına doğru bu süre 10 dakikaya kadar indi. Bu şikayet üzerine 2. sistoskopi yapıldı. Bu sistoskopi sonucunda hunner ülserinin hala var olduğu doktorumuzun yorumuna göre belirli oranda iyileşme olduğu ancak mesane kapasitesinin tekrar küçülmeye gittiği söylendi. İaluril tedavisine devam önerildi. Ancak İlgili tedavinin yeterli  olmadığı yönündeki araştırmalarım üzerine alternatif olarak Prof. Dr. Sinan Ekici’nin videosu ile internette karşılaştım. Kendisine başvurduğunuzda, kendisi sizleri oldukça iyi dinleyerek tüm sorunu anlamaya çalışıp olası uygulayacağı tedaviyi tam anlamıyla sizlere anlatmaktadır. Bu noktada Sinan Hoca’nın ozon tedavisi önerisi ile ilgili 10 seanslık ozon tedavisine başladım. Bu seanslar her gün yapılması gerekmekte olup uzak oturduğum için 3 günde bir şeklinde uygulanmaya başlandı. Ozonda aynı İaluril gibi vurulduktan sonra yaklaşık yarım saat tuvalete gitmemeyi gerektirmektedir. Bu durumda İaluril tedavisini bıraktım ancak Laroxyl, Elmiron ve Contrasit hapları kombine olarak günde 3 defa almaya devam ettim. Ozon tedavisinde ilk iki ozon uygulaması sonucu oldukça zor ve ağrılı bir 24 saat geçirdim. Bunun üzerine Sinan hocaya durumu anlattığımda kendisi ozon içine sakinleştirici karıştırarak hatta dilenirse İalurili eş değer gepanı da aynı anda enjekte edebileceğini belirtti. Bunun üzerine 3. Ozonda sakinleştirici ile ozon verildikten sonra ağrı hissetmedim. Bu noktada ozon etkili olmaya başladı uzun bir yoldan tedaviye gelmeme rağmen geliş gidiş süresince tuvalet kullanmama gibi (Bursadan – İstanbula) oldukça olumlu etkiler görmeye başladım. Aynı zamanda diyete devam ettiğimi de belirtmeliyim. Akabinde devam eden seanslarda da ağrı olmadan ve her seferinde daha da iyi etki ederek (tuvalete gitme sıklığım ve canımın yanmamasından yola çıkarak bunu belirtiyorum) ilerledi. Bu seanslar sona erdikten sonra yaklaşık 3 – 4  ay kadar yaşamım neredeyse hastalık yokmuşcasına rahatladı. Bu aşamada özellikle diyeti bilmeden de olsa bozduysanız tekrar canınız yanabilmektedir. Diyeti belirlemek tedaviyi güçlendirmektedir. Şu an ozon tedavisi biteli 6 ay oldu. Hala eskisi kadar canım acımamakta olup yalnızca çok sıvı tükettiğimde sık tuvalete gitme durumu tekrar nüksetmeye başlıyor, ancak bu durum Sinan Hocamız tarafından da belirtilmişti ve ozon etkisi geçtikçe tekrar 3 – 4 seans ozon enjekte edilerek eski iyi hale dönülebileceğini belirtilmişti. Ozon tedavisi ile birlikte hem seans boyunca hem de seans sonrası devam eden dönemde bu hastalığın neredeyse yüzde 80 – 90 tüm getirdiği sorunların kalktığı ve yaşam kalitemin arttığını belirtmeliyim. İlgili tedaviye Sinan Hoca uygun gördüğü sürece devam etmek niyetindeyim. İnterstisyel sistit tedavisinin olmadığına yönelik inancım ortadan kalkmış olup ozon tedavisi ile birlikte mucize gibi bir değişim yaşandı. Sağlıkla kalın.

5,00
Atakan T.
11 Eylül 2019
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

58 yaşında hayatımda herşey normal giderken, prostat kanseri tanısı aldım. Çok moralim bozuldu. Ancak, bu konunun uzmanları arasında en iyi olan bir prof. doktora robot ile prostat kanseri ameliyatı oldum. Süreç çok iyi geçti. Ameliyat öncesinde peniste ereksiyon sorunum hiç yoktu. Doktorum sinir koruyucu ameliyat yaptığını söyledi. Fakat, ameliyat sonrası dönemden başlayarak ereksiyonum hiç eskisi gibi olmaz oldu. İlişkiye girebilecek kadar bile sertleşme olmuyordu. Üstelik, doktorumun önerdiği ilaçları almama rağmen. Bir açıdan kanserden kurtuldum sevincinin yanında bizim için beklemediğimiz bir durumdu. Sinirler de korunduğuna göre. 1 yıl bekledik düzelir umuduyla, maalesef olmadı. Bu defa ereksiyon konusunun uzmanı olan doktorları araştırmaya koyulduk. Araştırmalarım Prof. Dr. Sinan Ekici hocayı işaret ediyordu. Özgeçmişi, deneyimi, uygulamaları müthişti. Aldığım tavsiyeler sonucunda da bu konuda deneyiminin gerçekten çok iyi olduğunu öğrendim. Ben de Hacettepe kökenli olmam nedeniyle, hocanın Hacettepe mezunu olması bir yakınlık hissettirdi. Neyse efendim uzatmayım. Gittik, konuştuk, muayene etti, raporları inceledi ve sonuçta penise kök hücre tedavisine karar verdik. Kök hücre tedavisini uyguladı, ek tavsiyeler vs… Tam 4 ay oldu. İnanır mısınız, eşimle mutluluğumuza yeniden kavuştuk! Gönül rahatlığıyla söylüyorum ki, Sinan Hocam yaptığı çalışmalarla, yenilikleri takip etmekle, hatta yenilik üretmekle bu alanda en iyilerden. Öncelikle hasta psikolojisini çok iyi biliyor. Mesleğinde gerçekten çok başarılı, yaptığı işi hakkıyla yapıyor. Sinan Hoca’ma minnettarım. Prostat kanseri ve ameliyat sonrası sorunlarının tedavilerinde Prof. Dr. Sinan Ekici Hoca’mı herkese şiddetle tavsiye ederim.

4,50
Cüneyt Ü.
29 Mart 2019
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Ereksiyon performansımda azalma şikayeti ile Prof. Dr. Sinan Ekici hocaya muayene olmuştum. 60 yaşındayım. Değerlendirmesi sonucunda 2 seans ozonlu PRP tedavisi uyguladı bana. Tedaviden çok fayda gördüm. Kalıcı etkisi olan bir tedavi. Şöyle söyleyim: Aradan 15 ay geçti. Çok memnunum. Sabahları saat 6-8 arası süren sabah sertliğim oluyor. İlişkide de çok iyi performansa sahip oldum. Kendisine minnettarım. Tıpkı gençliğimdeki gibi, gençleştim. Doktor beye çok teşekkür ediyorum. Yaşlılıktan demeyin, çaresi var, çekinmeyin. Sinan Hoca’yı herkese tavsiye ederim.

4,00
Fatih Selman Kocabaş
11 Şubat 2019
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Varikosel ameliyatı oldum durumum gayet iyi, ameliyat olmamış gibiyim, ağrı sızı yok, üstelik Sinan Hoca’yı her an arayabilir ve hastalığınız hakkında bilgi alabilirsiniz, soru sorabilirsiniz. İşini severek yapmak bu olsa gerek. Herşey için çok teşekkür ederim.

4,50
Faruk U.
11 Şubat 2019
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Prof. Dr. Sinan Ekici hocayı internet araştırması sonucu buldum. Bir türlü düzelmeyen idrar yolundan iltihap akıntısı ve yanma vardı. Kullanmadığım ilaç kalmamıştı. Doktor bey, incelemesi sonucunda bana idrar yollarından ozon uygulamayı önerdi. Kandan ozon verildiğini biliyordum ama bu daha önce hiç duymadığım bir tedaviydi. 3 seanstan sonra akıntı durdu, tedavi sonrasında hiçbir şikayetim kalmamıştı. Aradan 5 ay geçti, hiç bir sıkıntım yok. Sizin de benzer şikayetleriniz, iyileşmeyen sorunlarınız varsa, Prof. Dr. Sinan Ekici beye mutlaka görünün. Herkese tavsiye ediyorum.

5,00
Zeynep Y.
17 Ağustos 2018
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Bir anda ortaya çıkan rahatsızlığım sonrasında, internette rastgele derdime çare olabilecek bir doktor bulur muyum acaba umuduyla gezerken, sayın Dr. Sinan Ekici’nin bir hastasının yorumuna rastladım. Çok moralim bozuktu. Hocamın CV’sini araştırdım. Müthişti. Hacettepe mezunu olması beni ekstra umutlandırdı. Randevuyu aldım. Sinan Hoca, eksik olmasın benim şikayetlerimi ve durumumu uzun uzun dikkatlice dinledi. Ve beni maddi manevi hiç bir zahmete sokmadan, teşhisi koydu. Hasta psikolojisini çok iyi biliyor. Mesleğinde gerçekten çok başarılı. Sayesinde kısa sürede iyileşme gösterdim. İnşallah daha iyi olacağım. Hoca’ma buradan minnetlerimi sunarım. Bu alanda sıkıntısı olan herkese, Prof. Dr. Sinan Ekici Hoca’mı şiddetle tavsiye ederim. Tüm hastalara acil şifalar.

4,75
Dr. Jale Çoban
11 Şubat 2018
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Kardeşim Bülent Çoban’ın ameliyatını gerçekleştiren sayın meslektaşım ve arkadaşım Prof. Dr. Sinan Ekici’ye başarılı ameliyatından dolayı sonsuz teşekkür ediyorum. Tüm bu süreç içinde tecrübesi, ilgisi, özverisi, güler yüzü ile her zaman yanımızdaydı ve bize verdiği güven ile bu sancılı dönemi kolay atlatmamızı sağladığı için kendisine minnetarız. Dr. Jale Çoban

4,50
Duyan Kitaplı
11 Şubat 2018
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Prof. Dr. Sinan Ekici hocayı 2008 yılından beri tanırım. Üroonkoloji konusunda bilgili ve hastasına ilgili bir doktordur. Hastalığımın doğru tanısını koyarak başarılı bir ameliyat sonrasında beni sağlığıma kavuşturdu. Kendisine çok teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım. Herkese tavsiye ediyorum.

4,50
Ergün Karadayı
11 Mayıs 2017
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Yaklaşık 5 yıllık kontrol ve tedavi süreci sonucunda artık prostattan dolayı ameliyat olma zorunluluğu doğmuş; yapılan ameliyat sırasında gösterdiği mesleki tecrübe ve deneyimleri sonucu hayata geri dönmeme vesile olduğu için sayın Prof. Dr. Sinan Ekici beye sonsuz teşekkürler ederim. Sağ olun var olun sağlıkla kalın

Av.Ergün Karadayı

4,50
Engin Ünsalan
11 Şubat 2017
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Her iki idrar yolumdaki tıkanıklığı tespit ederek kasım ayında stent takılması operasyonumu başarı ile gerçekleştiren, gerek operasyon öncesi gerekse hastane de müşahade altındayken göstermiş olduğu ilgi ve vermiş olduğu bilgiler ile hasta psikolojisinden kurtulmamı sağlayan Sayın Prof.Dr. Sinan Ekici’ye çok teşekkür ederim ve ayrıca akşamın bu saatinde kendisine yönelttiğim soruları hiç usanmadan cevapladınız ya benim gözümde ve gönlümde çok ayrı bir yer edindiniz hocam… İyi ki varsınız…

5,00
Cemal Çevik
11 Ağustos 2015
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Arkadaşımın babasının prostat ameliyatını çok başarılı gerçekleştirdi. Ayrıca tam bir tıp ve bilim adamı. Çok başarılı ve başarıyı hak eden bir hekim. Saygı ve sevgilerimi sunarım.

4,50
Süleyman Aktaş
11 Haziran 2015
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Sayın hocam Sinan Ekici beyi geç de olsa tanıdım. Sizden önce çok doktorlar gördü beni, hiçbiri testis kanseri olduğumu anlamadı. Tanı koyanlar da saçma sapan tanı koydular. Sizi tanıdığım gün, 1 metre öteden tanı koyup ertesi gün ameliyat yapıp tümörlü testisten kurtarıp kemoterapiye başladınız. Sizin gibi değerli bir hekimi geç de olsa tanıdım. Gerek şahsım gerekse ailem adına cok teşekkür ederim, iyi ki varsınız, başarılarınız hep daim olsun sayın hocam.

4,75
Zeynep
11 Şubat 2015
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Sinan bey ilgili, çok iyi bir doktordur. Hastayı süreç ile ilgili aydınlatır ve de detayını verir. Bu sebeple kendisini içten tavsiye ederim.

4,75
Renan M.
11 Şubat 2015
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Sinan Bey, babamın ameliyatını gerçekleştirdi. Kendisi muayene için ilk gittiğimiz günden itibaren samimi ilgisi ve takibi ile kendimizi güvende hissetmemizi sağladı. Babam 78 yaşında.. Ağır bir ameliyat olacağı için Sinan Bey, hiç bir detayı atlamadan gerekli tüm tetkikleri yaptırttı; bizi ilgili bölümlere yönlendirdi ve bu sırada takibi ve bu bölümlerle diyaloğu sürdürdü. Tek ameliyatta böbreği, mesanedeki taşı ve prostatı aldı. Çok başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi. Ameliyat sonrasında da irtibatı kesmedi ve hala bizi arayıp babamın durumunu sormakta.. Her hasta zor günlerinde güler yüzlü bir doktoru varsa hastalığıyla daha iyi mücadele edebiliyor. Sinan Bey de güler yüzlü ama bir o kadar da işinde ciddi tarzı ile içtenlikle tavsiye ettiğimiz bir doktordur.

5,00
Mümtaz T.
09 Şubat 2015
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Prof. Dr. Sinan Ekici beyfendiye tavsiye üzerine gittim. Çok büyümüş olan prostatımı TUR yöntemi ile ameliyat etti. Ameliyat öncesi teşhis ve öngörüleri tam olarak doğru çıktı. Hocamın uzmanlığı ve deneyimi sayesinde çok başarılı, sorunsuz bir ameliyat geçirdim ve kısa sürede sağlığıma kavuştum. Kendisine her zaman güleryüzlü, ilgili, sıcak yaklaşımı sebebiyle de çok, çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum.

5,00
Anıl Ergün
11 Ekim 2014
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Sayın Sinan Ekici babam’ın TUR yöntemi ile prostat ameliyatını gerçekleştirdi. İlk görüşme sırasında bize net ve anlaşılır bir şekilde son durumu, neden ameliyat yapması gerektiğini ve ne yapacağını anlattı. Ciddi, az ve öz konuşan, anlayışlı bir doktor. Başarılı, rahat bir ameliyat ve sonrasında sorunsuz bir nekahat dönemi geçirdik. Kendisine buradan teşekkür etmek istedik. İlhami, Anıl ve Erdem Ergün

4,50
Bülent Kasım
11 Ekim 2014
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

İki günlük bir süre içerisinde ilk kez tanıdığım üç değerli doktordan biri olan sayın hocam Prof. Dr. Sinan Ekici beyefendi; benim için, on günde tabir caizse bir mucize yarattı. Yıllardır tedavisi için uğraştığım rahatsızlığımın bu kadar kısa sürede, hocamın tamamıyla İNSANİ yaklaşımı, eşsiz UZMAN bilgisi, YETENEKLİ elleri ile nasıl çözüme ulaştığına tanık olduk. Yalnızca o gülen yüzünün bile, daha ilk başta, nasıl bir terapi olduğunu gördük ve hocamıza inandık. Allah, hocamızdan ve bizi yönlendiren tüm değerli insanlardan razı olsun. Ve aynı zamanda da eşsiz bir dost kazandık. Hocamıza ve ona yardımcı olan tüm ekibe saygılarımı sunarım.

4,00
Selma
11 Ekim 2014
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Babamın prostat hastalığını ve ameliyat olması gerektiğini öğrendikten sonra bir çok Dr. bir çok hastane gezdik. Kendisi de alanında uzman olan bir Dr. tanıdığımızdan Sinan Bey’i duyduk. Ve hemen gittik. Her şeyden önce sıcacık, samimi tavrı ve güler yüzü bizi ve özellikle babamı çok rahatlattı. Ameliyat öncesi hastanın en çok ihtiyacı olan da güven duygusu. Ve Sinan Bey’i gördüğünüz anda bunu anlıyorsunuz. Daha sonrasında kişisel sitesini inceledim ve nette kendisi ilgili bir araştırma yaptım. Bitanecik babam sonuçta… Ve genç yaşına bir çok başarı sğdırdığını gördüm. Ve babacığım cuma günü ameliyatını oldu. Yarın da taburcu olacak inşallah. Başarılı ameliyatı ile babamı sağlığına kavuşturan Prof. Dr. Sinan Ekici’ye teşekkür ediyorum. Elleriniz ve yüreğiniz dert görmesin… Ve tabii ki Prof. Dr. Sinan Ekici’yi tavsiye ediyorum. Herkese Sağlıklı Günler Dilerim.

4,50
Rukiye
20 Temmuz 2014
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

4 ay öncesinde amansız gibi gözüken böbrek kanserine yakalandığımı öğrendim. İstanbul’daki hemen hemen tüm üroloji uzmanlarıyla görüştüm. Sonuç net sağ böbreğimin alınmasıydı. Fakat sorun ameliyatımı kime yaptıracağımdı. Sevgili doktorum Sn. Prof. Dr. Sinan Ekici’ye tavsiye üzerine gittim. 2. Gününde ameliyat tarihimi kesinleştirdik ve 6 saatlik yorucu ama sonu sevindirici operasyon gerçekleşti. Kendisi ameliyatımın tüm evresinde ve sonrasında yanımda oldu. Hemen hemen tüm pansumanlarımı kendisi yapmıştır. Her zaman sorularımı cevaplamış beni ve ailemin bozulan psikolojisini düzelmesinde çok yardımcı olmuştur. Sonuç olarak tekrar hayatıma kaldığım yerden devam etmemde bana yardımcı olan Sn. Prof. Dr. Sinan Ekici’ye ve sevgili ekibine çok teşekkür eder bu amansız gibi gözüken böbrek kanserine yakalanan tüm hastalara tavsiye ederim.

4,00
Turgut T
11 Şubat 2014
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Maltepe Üniversitesinde görüp görebileceğim en iyi doktorlardan birisidir kendisi. Abimin bir operasyonunu yapıp, gayet de başarılı sonuç verince ailecek çok mutlu olduk ve tekrar tekrar kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.

5,00
Ercan Ortaç
11 Eylül 2013
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Hastasıyla dost olan,arkadaş olan, hemhal olan doktor en iyi doktordur. İşte beni böbrek kanserinin elinden kurtaran Sn. Sinan Ekici böyle bir doktordur, böyle bir insandır. Dostum, arkadaşım, iyi insan… Yolun açık, neşterin keskin olsun.

4,75
HAKAN SOLAK
09 Mayıs 2013
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Kurmuş olduğun site, açmış olduğun muayenehane ve profesörlük ünvanın hayırlı uğurlu olsun. Başarılar dilerim.

4,50
Ayhan Dinçer
11 Şubat 2013
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Gerek beyefendiliği gerekse işindeki başarıları ile bu kadar mütevazi bir hekimle bizi tanıştıran prof. Haydar Sur’a ve değerli doktorumuz Sinan Ekici’ye teşekkür ediyor, üroloji ile ilgili sorunu olan tüm hastalara ısrarla tavsiye ediyoruz.

3,75
TUBA BAL YÜKSEL
11 Eylül 2012
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

2012 yılında üreter ameliyatında üstün bilgi ve beceri, engin tecrübesi ile başarılı bir süreç geçirdik ve atlattık. Sakin davranışlarıyla benim gibi herşeyi en ince ayrıntılarıyla soran hastaya yılmadan bıkmadan cevap verdiği için minnettarız. İyi ki sizi tanımışım.

4,50
Alp ÖZDOĞAN
26 Mayıs 2012
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Kayınpederimin mesane kanseri sürecinde, mesane ameliyatı ve tedavileri ile göstermiş olduğu mesleki tecrübe, deneyim ve uygulamalarının yanında, yakın ilgi ve alakalarını eksik etmeyen, varlığı ile manevi desteğini üzerimizde sürekli olarak hissettiğimiz Prof. Dr. Sinan EKİCİ’ye teşekkürü bir borç biliriz.

4,50
Mehmet Emin Özer
11 Nisan 2010
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Gerek dost gerekse bir hekim olarak benim için yaptıklarınız ve sağlığımı tekrar kazanmamda verdiğiniz tedavi desteği her türlü takdirin üzerindedir. Teşekkür eder saygılar sunarım.

4,75
Meltem
11 Şubat 2010
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Başka hastanelerde yaşadığım hasta doktor ilişkilerinin olumsuz olması insan hayatının hiç bir değeri yokmuş gibi davranan milyonlarca doktor olması nedeniyle tam ön yargı ile Sinan Beyin karşısına hasta olarak çıktım. Kendisinin ilgisi güler yüzü, sanki hastası gibi değil de bir arkadaşı gibi karşılamasıhastalığımla ilgili kararları verirken acele etmemesi araştırıp en iyisi ne ise onu bulup uygulaması herşeyden önemlisi bir insan olduğumu karşısındaki kişiye bunu hissettirmesi ömre bedeldir. Çünkü biz hastalar sağlığımızın dışında herşeyden önce doktorumuzun bize değer vermesi adam yerine koyup izahatta bulunması işlerimizi hastane koridorlarında sürünmeden sonuca varmamız bizim için çok önemlidir. Belki sizin için önemli olmasa bile bizim için doktorumuzun ilgisi güler yüzü seviyeli ama sıcak bir ortamı bize yansıtması hastalığımızı yarı yarıya iyileşmesi diğer yarı ise de tıbbi müdahale ile tamamlanması demektir. Bütün bu saydığım konuları ben doktorum Sinan Ekici beyden gördüm. Herşey gönlünüzce olsun türkiyenin heryerinde sizin gibi doktorların olması dileğimle saygılarımla.

4,50
E.Fazlıoğlu
21 Aralık 2008
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Sinan Ekici ile Maltepe Üniversitesi Hastanesi’nde bir rahatsızlığımdan dolayı tanıştım. Kendisine problemimi anlattığımda beni itina ile dinledi ve bana göre bir hekimin hastaya yaklaşması gereken en iyi şekilde bir yaklaşımda bulunarak problemin çözümüne ilişkin gereken ne ise yaptığına inanıyorum. Kendisi bana göre bir hastaya göstermesi gereken güleryüzü ve hasta için en iyiyi yapma çabasında işinde ciddi olan bir hekimdir. Bazı hastanelerde yazar ya hekime saygı hastaya güler yüz diye ben onu orda yaşadım. Sinan Ekici’yi herkese tavsiye ediyorum.

4,75
Cetin urhan
11 Şubat 2008
Hizmet Memnuniyeti
Hastaya Yaklaşım
Yeterli Bilgilendirme
Tedavi Etkinliği

Başka doktor aramanıza gerek yok, O ne diyorsa o. Harika bir doktor. Benim testis kanseri ameliyatımı yapan doktor!

Sizlere daha iyi hizmet vermek için aldığınız tıbbi hizmeti değerlendirmenizi rica ederiz. Teşekkürler.

Randevu Al - İSTANBUL
Randevu Al - İSTANBUL +90 (553) 034 22 05