+90 (553) 034 22 05 Harbiye Mah. Mim Kemal Öke Cad. No: 6 D: 3 - Şişli/İstanbul

Penis Uzatma, Penis Kalınlaştırma, Penis Büyütme, Glans Büyütme

Penis boyut sorunları sıklıkla görülen estetik sorunlardır. Kliniğimize özel tedavi yaklaşımlarını yakından tanıyın.

Penis boyut sorunları, penis küçüklüğü, penis inceliği ve penis başı (glans) küçüklüğü şeklinde olabilir.

Penis boyut bozuklukları, özellikle ergenlerde ve genç erkeklerde psikolojik ve sosyal travmalar yaratan ve sertleşme sorunu ve erken boşalmaya neden olan ciddiye alınması gereken problemlerdir.

Her hastaya özel bir tanısal yaklaşım ve tedavi planlaması yapılması çok önemlidir.

15-60 yaş arasında sıklıkla başvuru aldığımız sorunlardır. Zamanında tedavi edilmediğinde önemli psikolojik ve sosyal sorunları beraberinde getirmektedir.

Penis Sorun 1

Kanser veya Ürolojik Hastalık Risk Grubunda Mısınız?

Tedavi Yöntemleri

Penis büyüklük sorunları için ameliyat ve ameliyatsız tedavi yöntemleri kullanıyoruz. Cinsel, psikolojik ve sosyal yönden hastanın tam bir iyilik halini elde etmesini amaçlıyoruz.

Prof. Dr. Sinan Ekici İle Daha Sağlıklı Bir Hayat!

Modern tedavi yöntemleri, tedavi öncesi ve sonrası profesyonel destek, mutlu ve sağlıklı bir hayat! Uluslararası uygulamalar, bilimsel tedavi yaklaşımları, 27 yıllık deneyim ve hasta memnuniyetiyle Türkiye’nin en iyi üroloji kliniği!

İlk Randevu

Hastalarla ilk randevu ve muayenenin planlanması, şikayetlerinin dinlenmesi üzerine gerçekleştirilir.

Teşhis

Gelişmiş tanı yöntemlerinin kullanılarak, tedaviden önce hastalığın en doğru tanımı yapılmaktadır.

Tedavi Planı Oluşturma

Hastanın genel sağlık durumuna, yaşına ve diğer etmenlere göre tedavi şeklinin oluşturulması.

Urolojide Robotik Cerrahi

Tedavi Uygulama

Dünya standartlarına uygun, en yeni ve modern yöntemlerle kişiye özel tedavi uygulamaları.

Tedavi Sonrası Kontroller

Her hasta için özel olarak düzenli kontrollerinin yapılması, sağlık durumunun incelenmesi.

Koruyucu Uygulamalar

Tedavi sonrasında yaşam şeklinin değiştirilmesi, psikolojik destek ve koruyucu önlemler alınması.

Sorularınız mı var? Hemen bizi arayın!

Penis Büyüklük Sorunları Nelerdir? – Hastalığınızı Yakından Tanıyın!

Dünya genelinde en sık karşılaşılan penis ve glans büyüklük sorunları risk faktörlerini ve tedavi yöntemlerini öğrenin. Sorununuzu yakından tanıyın ve çözümü birlikte üretelim.

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Estetik Cerrahi Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Penis büyütme tedavisi sonrası tedavinin içeriğine göre hastanın dikkat etmesi gereken durumlar vardır. İşlem öncesi ve sonrasında hastamıza detaylı bilgilendirme yapmaktayız.

Penis büyütme için cerrahi tedavi uygulanmışsa, erken dönemde genel önlemler olan fiziksel aktiviteleri kısıtlamak ve ağırlık kaldırmamak, araç kullanmamak, gaz yapan gıdalardan uzak durmak gerekmektedir.

Penis büyütme tedavisi sonrasında ameliyat bölgesinin hijyenine dikkat edilmesi, sert zeminlere oturulmaması, belirtilen süreden önce cinsel ilişkiye girilmemesi gerekmektedir.

Peyronie Hastaligi Tedavisi

Sıkça Sorulan Sorular

Penis ve penis başı (glans) büyüklük sorunları özellikle ergenlik döneminde cinsel kimliğin geliştiği dönemde birey için psikolojik baskı nedeni olmaktadır. Özellikle bu sorunu paylaşamayan veya bu sorunu konuşmaktan çekinen bireyler sosyal sorunlar da gelişmesine zemine hazırlamaktadır. Bu nedenle ebeveynlerin bu konuda genç bireylere destek olmasında büyük fayda vardır.

Penis ve glans büyüklüğü doğuştan gelen farklılıklara bağlı olmakla birlikte, daha sonradan geçirilen bir kaza, Peyronie hastalığı veya prostat kanseri ameliyatları sonrasında gelişen penis boyutlarında küçülme oluşmaktadır.

Penis uzatma, penis büyütme, penis kalınlaştırma, glans büyütme tedavi ücretleri kişinin sorununun tam olarak belirlenmesi, kişinin talepleri doğrultusunda uygun tedavi ve içeriğinin belirlenmesi sonucu net olarak belirlenir. Standart bir ücret belirlemek mümkün olmamaktadır. Bu konuda bireysel değerlendirme sonucunda tedavi ücreti belirlenmektedir.

Peniste ve glans büyüklüğü sorunları derecesine göre, cinsel ilişkiye girmeye engel teşkil edebileceği gibi, kozmetik, psikolojik (öz güven eksikliği) ve sosyal yönden etkileri sonucu sertleşme bozukluğuna ve erken boşalmaya neden olabilmekte, evlilik hayatını da etkilemektedir.

Online Testler

Online Urolojik Testler

Sosyal Medyada Sinan Ekici

Randevu Al - İSTANBUL
Randevu Al - İSTANBUL +90 (553) 034 22 05