Randevu Al - İSTANBUL
Randevu Al - İSTANBUL +90 (553) 034 22 05
+90 (553) 034 22 05 Harbiye Mah. Mim Kemal Öke Cad. No: 6 D: 3 - Şişli/İstanbul

Kök Hücre Tedavisi Nedir? Hangi Ürolojik Hastalıklarda Uygulanır?

Kök Hücre Tedavisi

Kök hücre tedavisiyle sertleşme sorunu, azospermi, prostatit ve interstisyel sistit tedavi ediliyor! Geliştirilmiş yöntemlerimizle yüksek tedavi başarısı!

Son 10-15 yılda kök hücre tedavisi ve uygulamaları büyük gelişme göstermiştir. Kök hücre uygulandığı organda fonksiyonu bozuk hücreleri yenileyebilmesi ve dokuda arzu edilen normal hücre yenilenmesini gerçekleştirme kapasitesine sahiptir. bu nedenle farklı tıp dalları kök hücre tedavisinden yararlanmaya başlamıştır.

Ürolojide kök hücre tedavisi ise bazı kronik hastalıklarada özellikle erektil disfonksiyon (sertleşme sorunu), azospermi (kısırlık, infertilite), prostatit ve interstisyel sistit tedavisinde kullanılmaktadır.

Türkiye’de üroloji alanında kök hücre tedavisi uygulamaları kliniğimizde başarılı şekilde uygulanmaktadır. Erektil disfonksiyon, azospermi, prostatit ve interstisyel sistit tedavisi için çok iyi sonuçlar vermektedir.

Kanser veya Ürolojik Hastalık Risk Grubunda Mısınız?

Kök Hücre Tedavisi Uyguladığımız Hastalıklar

Türkiye’de 2015 yılından itibaren kliniğimizde uygulanmaya başlayan kök hücre tedavisini; erektil disfonksiyon, azospermi, prostatit ve interstisyel sistit tedavisinde kullanıyoruz! Diğer tedavi yöntemlerinden yanıt alamayan ileri düzeydeki hastalıklarda kök hücre yöntemi ile başarılı çözümler sunuyoruz!

Prof. Dr. Sinan Ekici İle Daha Sağlıklı Bir Hayat!

Modern tedavi yöntemleri, tedavi öncesi ve sonrası profesyonel destek, mutlu ve sağlıklı bir hayat! Uluslararası uygulamalar, bilimsel tedavi yaklaşımları, 25 yıllık deneyim ve hasta memnuniyetiyle Türkiye’nin en iyi üroloji kliniği!

İlk Randevu

Hastalarla ilk randevu ve muayenenin planlanması, şikayetlerinin dinlenmesi üzerine gerçekleştirilir.

Teşhis

Gelişmiş tanı yöntemlerinin kullanılarak, tedaviden önce hastalığın en doğru tanımı yapılmaktadır.

Tedavi Planı Oluşturma

Hastanın genel sağlık durumuna, yaşına ve diğer etmenlere göre tedavi şeklinin oluşturulması.

Tedavi Uygulama

Dünya standartlarına uygun, en yeni ve modern yöntemlerle kişiye özel tedavi uygulamaları.

Tedavi Sonrası Kontroller

Her hasta için özel olarak düzenli kontrollerinin yapılması, sağlık durumunun incelenmesi.

Koruyucu Uygulamalar

Tedavi sonrasında yaşam şeklinin değiştirilmesi, psikolojik destek ve koruyucu önlemler alınması.

Sorularınız mı var? Hemen bizi arayın!

Kök Hücre Tedavisi Kimlerde Kullanılmamalıdır?

Ürolojide kök hücre tedavisi hemen her hasta için kullanılabilse de bazı hastalarda kullanılmamaktadır.

Kök hücre tedavisi; Kardiyovasküler yetmezliği olanlarda, trombosit sayısı düşük olanlarda uygulanmamalıdır.

Yakın zamanda felç veya kalp krizi geçirmiş olanlarda, ileri evre kanser hastalarında, bilinci kapalı yoğun bakım hastalarında kök hücre tedavisi tercih edilmemektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Kök hücre tedavi fiyatları; kök hücre tedavisi uygulayan hastaneler veya klinikler olarak incelelersek; hastalığın evresine, doktorunuzun tedaviye bakış açısına, tedavinin özel ya da devlet hastanesinde yapılıp yapılmamasına göre değişmektedir. Kök hücre tedavisi fiyatları uygulanacak seans sayısına, hastalığınız için uygulanan diğer tedavilerin durumuna ve süresine göre değişiklik göstermektedir. Her hasta için uygulama kişiye göre belirlendiğinden dolayı kök hücre tedavisi fiyatları hakkında sağlıklı bilgi almak için danışmanlarımızı arayabilirsiniz. Ürolojide kök hücre tedavisi hangi hastalıklarda kullanılır, kök hücre tedavisi nerede kullanılır sorularınıza daha doğru yanıt almak için doktorunuza danışabilirsiniz.

Diğer tüm tıbbi tedavi yollarında olduğu gibi kök hücre tedavisinin başarısı da hastanın sağlık durumuna ve hastaya bağlı faktörlere göre de değişmektedir. Yıllardır yapılan pek çok deneysel ve klinik çalışmalar sonucunda tıbbi amaçlı kök hücre uygulamasında olumlu sonuçlar alınmaktadır. Diğer tedavilerden yanıt alamayan hastalarımız için kök hücre tedavisi başarılı bir çözümdür.

Kök hücre tedavisi, kanser hastalıkları, kardiyo-vasküler hastalıklar, Parkinson hastalığı ve inme gibi nörolojik hastalıklar, multipl skleroz ve sistemik lupus eritematosus gibi otoimmün (bağışıklık sistemi) hastalıklar, dirençli yaralar, omurilik yaralanmaları gibi durumlarda kullanılmaktadır.

Online Testler

Online Testler