+90 (553) 034 22 05 Harbiye Mah. Mim Kemal Öke Cad. No: 6 D: 3 - Şişli/İstanbul

Kök Hücre Tedavisi Nedir? Hangi Ürolojik Hastalıklarda Uygulanır?

Kök Hücre Tedavisi

Kök hücre tedavisiyle sertleşme sorunu, sertleşme sorununun eşlik ettiği erken boşalma, Peyronie hastalığı (penis eğriliği), prostatit, interstisyel sistit, kronik sistit, aşırı aktif mesane, idrar kaçırma ve azospermi tedavi ediliyor! Geliştirilmiş yöntemlerimizle yüksek tedavi başarısı!

Kök hücre tedavisi ve uygulamaları son zamanlarda büyük gelişme gösterdi. Kök hücre tedavisi uygulandığı organda fonksiyonu bozuk hücreleri, yaşlanmış veya hasar görmüş hücreleri yenileyebilme ve dokuya arzu edilen normal hücre fonksiyonunu kazandırma kapasitesine sahiptir. Bu nedenle farklı tıp dallarında kök hücre tedavisinden yararlanma eğilimi gün geçtikçe artmaktadır.

Ürolojide kök hücre tedavisini bazı kronik hastalıklarda özellikle erektil disfonksiyon (sertleşme sorunu), azospermi (kısırlık, infertilite), prostatit, sertleşme sorunu öncelikli erken boşalma, Peyronie hastalığı (penis eğriliği), aşırı aktif mesane ve idrar kaçırma tedavisinde 2016'dan bu yana başarı ile kullanmaktayız.

Türkiye’de üroloji alanında kök hücre tedavisi uygulamaları kliniğimizde başarılı şekilde uygulanmaktadır. Sertleşme sorunu, Peyronie hastalığı (penis eğriliği), prostatit, interstisyel sistit, kronik sistit, aşırı aktif mesane, idrar kaçırma ve azospermi tedavisi için çok iyi sonuçlar elde etmekteyiz.

Kok Hucre Tedavisi

Kanser veya Ürolojik Hastalık Risk Grubunda Mısınız?

Kök Hücre Tedavisi Uyguladığımız Hastalıklar

Türkiye’de 2015 yılından itibaren kliniğimizde uyguladığımız kök hücre tedavisini; sertleşme sorunu, Peyronie hastalığı (penis eğriliği), prostatit, interstisyel sistit, kronik sistit, aşırı aktif mesane, idrar kaçırma ve azospermi tedavisinde kullanıyoruz! Diğer tedavi yöntemlerinden yanıt alınamayan hastalıklarda kök hücre tedavisi ile başarılı çözümler sunuyoruz!

Prof. Dr. Sinan Ekici İle Daha Sağlıklı Bir Hayat!

Modern tedavi yöntemleri, tedavi öncesi ve sonrası profesyonel destek, mutlu ve sağlıklı bir hayat! Uluslararası uygulamalar, bilimsel tedavi yaklaşımları, 25 yıllık deneyim ve hasta memnuniyetiyle Türkiye’nin en iyi üroloji kliniği!

İlk Randevu

Hastalarla ilk randevu ve muayenenin planlanması, şikayetlerinin dinlenmesi üzerine gerçekleştirilir.

Teşhis

Gelişmiş tanı yöntemlerinin kullanılarak, tedaviden önce hastalığın en doğru tanımı yapılmaktadır.

Tedavi Planı Oluşturma

Hastanın genel sağlık durumuna, yaşına ve diğer etmenlere göre tedavi şeklinin oluşturulması.

Urolojide Robotik Cerrahi

Tedavi Uygulama

Dünya standartlarına uygun, en yeni ve modern yöntemlerle kişiye özel tedavi uygulamaları.

Tedavi Sonrası Kontroller

Her hasta için özel olarak düzenli kontrollerinin yapılması, sağlık durumunun incelenmesi.

Koruyucu Uygulamalar

Tedavi sonrasında yaşam şeklinin değiştirilmesi, psikolojik destek ve koruyucu önlemler alınması.

Sorularınız mı var? Hemen bizi arayın!

Kök Hücre Tedavisi Kimlerde Kullanılmamalıdır?

Ürolojide kök hücre tedavisi hemen her hasta için kullanılabilse de bazı hastalarda kullanılmamaktadır.

Kök hücre tedavisi; kardiyovasküler yetmezliği olanlarda, yakın zamanda felç veya kalp krizi geçirmiş olanlarda, trombosit sayısı düşük olanlarda, ileri evre kanser hastalarında, bilinci kapalı yoğun bakım hastalarında kök hücre tedavisi tercih edilmemektedir.

Urolojide Kok Hucre Tedavisi

Sıkça Sorulan Sorular

Kök hücre tedavi fiyatları; kök hücre tedavisinin hangi hastalık için yapılacağına, hastalığın evresine, doktorunuzun belirleyeceği tedavi içeriğine, tedavinin yapılacağı hastaneye göre değişmektedir. Her hasta için uygulama kişiye göre belirlendiğinden dolayı kök hücre tedavisi fiyatları hakkında sağlıklı bilgi almak için danışmanlarımızı arayabilirsiniz. Ürolojide kök hücre tedavisi hangi hastalıklarda kullanılır, kök hücre tedavisi nerede kullanılır sorularınıza daha doğru yanıt almak için doktorunuza danışabilirsiniz.

Diğer tüm tıbbi tedavi yollarında olduğu gibi kök hücre tedavisinin başarısı da hastanın sağlık durumuna ve hastaya bağlı faktörlere göre de değişmektedir. Yıllardır yapılan pek çok deneysel ve klinik çalışmalar sonucunda tıbbi amaçlı kök hücre uygulamasında olumlu sonuçlar alınmaktadır. Diğer tedavilerden yanıt alamayan hastalarımız için kök hücre tedavisi başarılı bir çözümdür.

Kök hücre tedavisini sertleşme sorunu, Peyronie hastalığı (penis eğriliği), kronik prostatit, interstisyel sistit, kronik sistit, aşırı aktif mesane, idrar kaçırma ve azospermi tedavisinde yüksek hasta memenuniyeti ile 2015 yılından bu yana kullanılmaktayız.

Online Testler

Online Urolojik Testler

Sosyal Medyada Sinan Ekici

Randevu Al - İSTANBUL
Randevu Al - İSTANBUL +90 (553) 034 22 05