+90 (553) 034 22 05 Harbiye Mah. Mim Kemal Öke Cad. No: 6 D: 3 - Şişli/İstanbul

Boşalma Bozuklukları

Boşalma Bozuklukları Tedavisi

Daha mutlu bir cinsel hayat için sorunlarınızın üzerine gidin, çaresiz değilsiniz, size özel tanı ve tedavi yöntemlerimizden yararlanın…

Erkeklerde ortaya çıkan cinsel sorunların en önemlilerinden biri de boşalma bozukluklarıdır. Erken boşalma, boşalmanın olmaması (içe ya da geriye boşalma) ve geç boşalma şeklinde karşımıza çıkar. Erken boşalma (prematür ejakülasyon) en yaygın görülen erkek cinsel fonksiyon bozukluğudur.

Ejakülasyon bozuklukları, organik ya da psikolojik nedenlerle ortaya çıkabilir. Boşalma bozukluklarının tanısının konulması, nedenlerinin araştırılması için mutlaka üroloji uzmanına görünmek gerekmektedir. Çünkü altta yatan daha ciddi sağlık sorunları olabilir.

Erken boşalma, tüm dünyada 18-70 yaş arasındaki erkeklerin % 30’unu ve dolayısıyla aynı oranda çifti etkileyen bir hastalıktır.

Bosalma Bozukluklari Tedavisi

Erken Boşalma Risk Grubunda Mısınız? Testi Çözün.

Tedavi Yöntemleri

Boşalma bozuklukları şikayetleri ile gelen hastalara; ilaç tedavileri, davranış tedavisi, psikolojik destek, pelvik taban fizyoterapisi, ozonlu PRP tedavisi (gerekli durumlarda şok dalga tedavisi ve kök hücre tedavisi), pulsed radyofrekans nöromodülasyon, botoks uygulaması, penis glansa hyaluronik asit dolgu enjeksiyonu başarı ile uygulamaktayız. Boşalma bozukluğunun arkasında başka hastalıklar yatıyorsa tedavi planı değişkenlik gösterebilir. Erken boşalmaya sıklıkla sertleşme sorunu da eşlik etmektedir. Tedavi buna göre planlanmalıdır. Boşalma bozuklukları ve sertleşme sorunu çiftlerin cinsel ve sosyal hayatlarını çoğu zaman etkilemekte, aile bütünlüğü için risk oluşturmaktadır. Size özel tedavi yöntemleri için kliniğimize ulaşın…

Prof. Dr. Sinan Ekici İle Daha Sağlıklı Bir Hayat!

Modern tedavi yöntemleri, tedavi öncesi ve sonrası profesyonel destek, mutlu ve sağlıklı bir hayat! Uluslararası uygulamalar, bilimsel tedavi yaklaşımları, 26 yıllık deneyim ve hasta memnuniyetiyle Türkiye’nin en iyi üroloji kliniği!

İlk Randevu

Hastalarla ilk randevu ve muayenenin planlanması, şikayetlerinin dinlenmesi üzerine gerçekleştirilir.

Teşhis

Gelişmiş tanı yöntemlerinin kullanılarak, tedaviden önce hastalığın en doğru tanımı yapılmaktadır.

Tedavi Planı Oluşturma

Hastanın genel sağlık durumuna, yaşına ve diğer etmenlere göre tedavi şeklinin oluşturulması.

Urolojide Robotik Cerrahi

Tedavi Uygulama

Dünya standartlarına uygun, en yeni ve modern yöntemlerle kişiye özel tedavi uygulamaları.

Tedavi Sonrası Kontroller

Her hasta için özel olarak düzenli kontrollerinin yapılması, sağlık durumunun incelenmesi.

Koruyucu Uygulamalar

Tedavi sonrasında yaşam şeklinin değiştirilmesi, psikolojik destek ve koruyucu önlemler alınması.

Sorularınız mı var? Hemen bizi arayın!

Boşalma Bozuklukları Tedavisi Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Boşalma bozuklukları tedavisi sonrası elde edilen başarıyı sürdürmek için doktorunuzla iletişimde olmanızda büyük fayda vardır.

Hastanın sorunu partneri ile paylaşarak iyileşme sürecinde ve sonrasında destek alması avantajlı olacaktır.

Boşalma bozuklukları tedavisi sırasında da partneriyle ilişkilerini düzeltmesi, psikolojik açıdan kendini rahat hissedeceği aktiviteler yapması önemlidir.

Bosalma Bozukluklari

Sıkça Sorulan Sorular

Boşalma bozuklukları tekrarlaması erkeklerin en çok merak ettiği konulardan biridir. Boşalma sorunlarında türüne göre tekrar etme durumu görülebilir. Bu nedenle kişinin tedavi sonrasında da kendini gözlemlemesi gerekmektedir. Uygulanan tedavi sonrası tekrarlayan boşalma bozuklukları için alternatif tedaviler uygulanabilir. Boşalma bozukluğu sorunu altında yatan nedenlerin araştırılması için uzman hekim desteği şarttır.

Boşalma bozuklukları tedavi fiyatları; kullanılacak tedavi yöntemine, hastalığın evresine, doktorunuzun tedaviye bakış açısına göre değişmektedir. Sağlıklı bilgi almak için danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

Erken boşalma sorunu için kullanılan ilaçlar genel olarak hastada yorgunluk, bulantı, terleme, esneme gibi yan etkiler ortaya çıkarmaktadır. Tedavi başlanmasından sonraki ilk bir haftada bu yan etkiler ortaya çıkar, 3-4 hafta içerisinde azalarak kaybolur. Çok ciddi yan etkileri olması nedeniyle, bu ilaçlar mutlaka doktor kontrolünde kullanılmalıdır.

Boşalma bozuklukları tedavi edilebilen bir hastalıktır. Tedavi süresince hastanın psikolojisini etkilese de elde edilen sonuçlar oldukça başarılıdır. Hastanın yapması gereken boşalma bozukluğunu erken fark etmek, tanı ve tedavi için vakit kaybetmeden doktora başvurmaktır.

Online Testler

Online Urolojik Testler

Sosyal Medyada Sinan Ekici

Randevu Al - İSTANBUL
Randevu Al - İSTANBUL +90 (553) 034 22 05