+90 (553) 034 22 05 Harbiye Mah. Mim Kemal Öke Cad. No: 6 D: 3 - Şişli/İstanbul

P-Shot (Priapus Shot), Ozonlu PRP Tedavisi İle Penisi Büyütme Mümkün Mü?

Doku Yenilenmesi Yaparak Performans Artırıcı ve Penis Büyütücü Etkisi Olan Cerrahi Olmayan Tek Yöntem!

PRP tedavisinin asıl amacı penis dokusunu yenileyerek erkeklerde sertleşme ve ejakülasyon (boşalma) fonksiyonlarının düzelmesini sağlamaktır. Böylece cinsel gücü ve performansı, cinsellikten alınan zevki artırır. Bu tedavinin diğer bir getirisi de penis dokusunu yenilemesiyle birlikte penis kalınlığı ve uzunluğunda büyüme yapmasıdır. Ama bu PRP ile penis büyütme amacı farklı olan bazı kaynaklarda söylenildiği gibi 3-6 cm değildir! Gerçekçi olmak gerekir! Konuya hakim bir üroloji uzmanı bunu çok iyi bilir. Bilimsel verilere göre konuşmak gerekir. PRP ile penis büyütme tedavisinde maksimum 2 cm’e kadar büyüme elde edilebilir.

Penis boyutu sorunu olan hastaların her birinin durumu farklıdır. 2 cm boyut artışı, hastanın ihtiyacını giderecekse PRP uygun, ameliyatsız bir tedavi yöntemi olarak tercih edilebilir. Ancak, diğer talepler için hasta özel olarak değerlendirilmeli ve kişiye özel tedavi yöntemi uygulanmalıdır.

PRP tedavisi ne gibi sonuçlar ortaya çıkarıyor? Hep birlikte görelim...

P-Shot (Priapus Shot), Ozonlu PRP Tedavisi Etkileri ve Sonuçları Nelerdir?

P-Shot ve ozonlu PRP penis korpus kavernozum dokusuna enjekte edildiğinde, içeriğinde bulunan doku onarıcı maddeler, doku içindeki kök hücreleri uyararak, yeni genç dokular oluşmasını sağlar, Yeni damar, sinir ve düz kas hücreleri oluşur. Penisin damar, sinir ve düz kasında oluşan yenilenme, gençleşme ile iktidarsızlık olan penisin ereksiyon (sertleşme) kapasitesinde artış olur. Böylece daha uzun süreli, daha sert ve sürdürülebilir ereksiyon elde edilirken ejakülasyon (boşalma) süresinde de uzama, prematür ejakülasyonda (erken bosalma) düzelme ve cinsel duyarlılıkta ve ilişkiden alınan zevkte artma gözlenir. Hasarlı dokular onarıldığı için Peyronie (penis eğriliği) hastalığında plaklara yönelik uygulandığında ağrı ve eğriliğin düzelmesi, penisin düzleştirilmesi mümkün olmaktadır. Tüm bunların sonucu olarak, hastanın özgüveninde artma olması, tam anlamıyla bir gençleşme elde edilir.

P-Shot, Ozonlu PRP Uygulamaları Sonucunda Ne Kazanırsınız?

Öncelikle tedavinin etkisiyle, özellikle ozonlu PRP yapılırsa, daha güçlü bir ereksiyon, cinsel aktiviteden alınan zevkte artma, erken boşalmada düzelme, penis boyutunda büyüme gözlenir. Ek olarak kullanılacak vakum cihazı ile büyüme en üst seviyede olabilir. Kendinize olan güveninizde bir artış oluşturacaktır.

Bu tedaviye başlamadan önce mutlaka tedavi konusunda deneyimli bir üroloji doktorunun görüşü alınmalıdır. Bu şekilde, çok suistimale açık olduğu için yanlış veya geri dönüşümü olmayan uygulamalar yaptırmak istenmeyen sonuçlara neden olabilir.

[widget-129]

Yorum Yap

Randevu Al - İSTANBUL
Randevu Al - İSTANBUL +90 (553) 034 22 05