+90 (553) 034 22 05 Harbiye Mah. Mim Kemal Öke Cad. No: 6 D: 3 - Şişli/İstanbul

Venöz Kaçak Tedavisi İçin P-Shot, Ozonlu PRP Tedavisi Uygun Mu?

Penil Venöz Kaçak Nedir? Venöz Kaçak Tedavisi için P-Shot, PRP Tedavisi Ne kadar Etkilidir?

PRP dokuda mevcut kök hücrelerini uyaran bir çeşit kök hücre uyarıcı bir tedavi olduğu için, erkeklerde sertleşmemeye neden olan bazı durumlarda etkinliği azalır. Bu durumlara ağır şeker hastalığı, yoğun sigara içiciliği, yoğun ateroskleroz, arteriyal yetmezlik örnek olarak verilebilir. Buna rağmen, ozonlu PRP bu durumlarda bazı hastalarda oldukça başarılı olmaktadır. Ancak, bu hastaların detaylı ürolojik değerlendirme sonucunda titizlikle belirlenmesi gerekir. Diğer yandan, ozonlu PRP’den fayda görecek bir hastaya kök hücre tedavisi uygulamaya da gerek yoktur. Örneğin bunca yıldır elde ettiğimiz klinik tecrübemize göre, “venöz kaçak”bulgusu olan hastaların önemli bir kısmında “ozonlu PRP” oldukça başarılıdır. Venöz kaçak varlığında asıl sorun penis korpus kavenozum düz kaslarında özellikle ağır şeker hastalığı, yoğun sigara içiciliği, yoğun ateroskleroz nedeniyle oluşan katılaşma sonucu rahat gevşeyemem nedeniyle Venöz kaçak bulgusu olan bir hastanın hangi tedaviden fayda göreceğini belirlemek de detaylı değerlendirmeyi gerektirmektedir. Çünkü, venöz kaçak tanısı bazen yanlışlıkla konulan bir tanı olabilmektedir. Venöz kaçak varlığında, mutlaka venöz kaçak sebeplerinden olan penis düz kaslarının durumu titizlikle değerlendirilmeli, venöz kaçak tedavisi buna göre belirlenmelidir.

[widget-138]

Kimler P-Shot (Priapus Shot), Ozonlu PRP tedavisi için uygun adaydır? Benim için PRP uygun mu?

P-shot, PRP tedavisi kimler için uygun bir tedavidir, kimlerde fayda görme oranı yüksektir soruları bana sıklıkla sorulmaktadır. Özet olarak cevaplayım: iktidarsızlık (erektil disfonksiyon) sorunu olan, cinsel performansını artırmak isteyen, erken boşalıyorum tedavisi nedir diyenler, penis büyütme isteyenler, Peyronie hastalığı nedeniyle ağrısı ve penis eğriliği olmaya başlayan erkekler ozonlu PRP tedavisinden fayda görebilir. Ancak, tekrar ifade etmeliyim ki, bu tedavi öncesinde mutlaka ve mutlaka ürolojik muayeneden geçmeli, uygun olup olmadığınız belirlenmelidir.

Daha önce erkeklerde sertleşmeme sorunu nedeniyle kalıcı bir tedavi almamışsanız veya tedavi almış ama fayda görmemişseniz kişiye özel uygun tedavi için tekrar değerlendirilmenizde fayda vardır. Çünkü bir tedavi herkeste aynı sonucu vermez. Herkese aynı tedavi verilmemelidir! Çünkü şikayet impotans olup aynı da olsa, nedenleri, oluşum mekanizması farklıdır. “Bende iktidarsızlık (sertleşme sorunu) var, P-shot, PRP yaptırmak istiyorum” denildiğinde cevabım şu oluyor: iktidarsızlık tedavisinde kullanılan pek çok yöntem var, ilaç tedavisi, LSWT şok dalga tedavisi, ozonlu PRP, kök hücre tedavisi ve penis protezi. Bunlar sırasıyla daha komplike ve daha pahalı yöntemler şeklinde sıralanıyor. Birinden fayda görmeyen hastanın bir sonrakinden fayda görme şansı olabiliyor. Her bir tedavinin de kişiye göre artısı var eksisi var. Bir hastaya her tedaviyi de uygulamak hem gereksiz hem maddi külfet getirir. Bu nedenle önce hasta değerlendirilmeli, elde edilen bilgilere göre hastanın fayda göreceği en uygun venöz kaçak tedavisi belirlenip uygulanmalıdır. Böylece hastaya gereksiz tedavi uygulamayarak hem maddi hem de manevi yük yüklenmemiş olur. Hasta mutlu olur, doktor daha da mutlu olur!

Venöz Kaçak Tedavisi için P-Shot (Priapus Shot), Ozonlu PRP Kaç Seans Uygulanır?

Maksimum, en iyi şekilde fayda görmek için haftada bir defa olmak üzere toplam 4 seans uygulama yapmak idealdir. Hastaya özel bazı özel durumlarda 2 veya 3 seans da yeterli olmaktadır. Venöz kaçak tedavisi için p-shot'ta bir seans hazırlık ve uygulama dahil 45 dakika almaktadır.

Venöz Kaçak Tedavisi için P-Shot, Ozonlu PRP Etkisini Ne Zaman Görürüm?

İmpotans, Peyroni hastalığı, erken boşalma, penis büyütme amacıyla üroloji doktorları tarafından uygulanan P-shot, ozonlu PRP tedavilerin etkileri tedavinin uygulandığı günden itibaren yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlar, her geçen gün artarak, 2-3 aya kadar maksimum düzeye çıkar. Venöz kaçak tedavisi için p-shot'ta elde edilen sonuçlar, iktidarsızlık nedenine, etkilenme düzeyine  göre değişik derecelerde olabilir.

[widget-139]

P-Shot, Ozonlu PRP Uygulamaları Sonucunda Ne Kazanırsınız?

Öncelikle P-shot tedavisinin etkisiyle, özellikle ozonlu PRP yapılırsa, daha güçlü bir ereksiyon, cinsel aktiviteden alınan zevkte artma, erken boşalmada düzelme, varsa penis eğriliğinde ve ağrıda düzelme görürsünüz.

Cinsel performansınızın artışı ile cinsel partnerinizin de cinsel aktiviteden aldığı zevk artacaktır. Bu da daha mutlu bir birliktelik ve kendinize olan güveninizde bir artış oluşturacaktır.

Ayrıca, ereksiyon elde etmek için her defasında kullandığınız tabletler veya enjeksiyon ilaçları kullanmaktan kurtulacak, hem maddi açıdan fayda sağlayacaksınız hem de bu ilaçlara bağımlı olmaktan kurtulacaksınız.

[widget-129]

Yorum Yap

Randevu Al - İSTANBUL
Randevu Al - İSTANBUL +90 (553) 034 22 05